مراحل طراحی سایت

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین دغدغه های کارفرمایان پس از اتمام پروژه طراحی سایت بحث پشتیبانی فنی سایت است. چرا که پس از اتمام طراحی سایت، کارفرما و مدیر سایت معمولا نیاز به اعمال یک سری تغییرات گرافیکی ریز و درشت و همچنین اضافه نمودن قابلیت های جدید به سایت دارند. همچنین ممکن است بنا به هر دلیلی سایت دچار نواقص فنی گردد. لذا حضور مستمر طراح سایت و ارائه پشتیبانی فنی مطمئن، یکی از مهمترین اصول طراحی سایت حرفه ای میباشد.

دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو  پس از تحویل پروژه طراحی سایت، همواره گارانتی و پشتیبانی از محصولات خود را مد نظر دارد و از رفع نقص و ایجاد تغییرات جزئی تا اعمال تغییرات کلی در صورت لزوم و اضافه نمودن قابلیت و امکانات جدید را برای وب سایت های طراحی شده انجام می‌دهد. لذا با آسوده نمودن خاطر مشتریان از بابت بحث پشتیبانی فنی، سعی داریم کمک کنیم کارفرمایان تمام تلاش خود را برای مدیریت محتوا و همچنین استفاده مناسب از قابلیت های سایت انجام دهند.

لازم به ذکر است که مشاوران طراحی سایت در زمینه نحوه وارد نمودن و ویرایش اطلاعات وب سایت به نحوی که برای موتورهای جستجو مناسب تر باشد و باعث ارتقاء رتبه سایت در این موتورها شود، به مسئول محتوای سایت آموزش می‌دهند.

دنبال کردن این مطلب

تحویل پروژه و بارگذاری سایت

همانطور که واضح است، رتبه سایت در هنگام جستجوی کلمات کلیدی مشخص، یکی از مهمترین مسائل پیرامون یک وب سایت است چرا که امروزه اکثر کاربران اینترنت از موتور جستجو برای یافتن سایت های مورد نظر خود استفاده میکنند.

دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو بعد از تایید کارفرما و اعمال تغییرات در نسخه ی آزمایشی ، نکات نهایی در خصوص بهینه سازی سایت را انجام داده و پروژه طراحی سایت سفارش شده را به اتمام رسانده و تحویل کارفرما می دهند . 

 تمامی مراحل طراحی سایت از نیاز سنجی تا تحویل سایت مدت زمان مشخصی دارد که در مرحله ی امکان سنجی تعیین زمان می گردد که معمولا بین 20 الی 75 روز کاری قابل انجام است و بستگی به سفارشات و نیازهای کارفرما دارد . 

یکی از هدف گذاریهای اصلی دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو ، ایجاد وب سایت هایی است که بتواند برای صاحبان خود درآمد زا بوده و افزایش مشتری و همچنین گسترش دامنه فعالیت آنان را در پی داشته باشد . 

 

دنبال کردن این مطلب

ایجاد نسخه آزمایشی سایت و تایید کارفرما

شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت عموما قبل از ارائه نسخه نهایی ، نسخه ای از سایت را جهت مشاهده کارفرما ارائه میدهند . 

در این نسخه آزمایشی کارفرما پس از مشاهده می تواند انتقادات و پیشنهادات خود را به مجری ارائه دهد و مجری موظف به انجام سفارشات ارباب رجوع می باشد . 

نسخه ی آزمایشی محاسن زیادی دارد که میتواند به بهبود طراحی سایت و نزدیک شدن سایت طراحی شده به سلیقه و هدف مشتری کمک شایانی بکند .

لازم به ذکر است کارشناسان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو موظف هستند در تمام مراحل برنامه نویسی و طراحی سایت کلیه نکات فنی لازم جهت ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو  (سئو) به خوبی رعایت کنند.

 

دنبال کردن این مطلب

تست و تحلیل سایت و رفع مشکلات احتمالی

تست و تحلیل سایت میتواند نقش مهمی در تسریع بخشیدن به روند انجام یک پروژه طراحی سایت داشته باشد . 

در این مرحله نقاط ضعف و قدرت سایت شناسایی شده و نقاط ضعف بر طرف می گردد . همچنین در این گام سایت از لحاظ بهینه سازی و به اصطلاح سئو مورد مطالعه و کارشناسی قرار میگیرد و از هرنظر ایرادات بر طرف می گردد . 

کارشناسان دپارتمان شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو علاوه بر اینکه سایت شما را از نظر بهینه سازی سایت  تحلیل میکنند ، نکاتی را که در زمینه افزایش تعداد بازدید مخاطب وجود دارد ، استخراج کرده و پیشنهادات مفیدی در جهت بهبود طراحی سایت و محتوای وب سایت به شما ارائه خواهند داد . 

دنبال کردن این مطلب

برنامه نویسی و طراحی سایت

 فنی ترین قسمت یک پروژه طراحی سایت ، قسمت برنامه نویسی و پیاده سازی و تبدیل سفارشات مشتری از زبان محاره به زبان وب است . 

در این مرحله پس از تایید قالب وب سایت ، برنامه نویسان دپارتمان طراحی سایت فاواکو با استفاده از دانش مدرن در زمینه طراحی سایت نیازهای کارفرما را به صورت عملیاتی پیاده سازی می کنند . 

در این بین برخی از نیازهای بررسی شده کارفرما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا های عمومی مانند جوملا ، وردپرس و... قابل انجام و پیاده سازی می باشد اما برخی از نیازها باتوجه به اختصاصی بودن سفارشات کارفرما باید کدنویسی و مطابق با فرمایشات مشتری دربیایند . 

دپارتمان برنامه نویسی و طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو در عین تعامل با یکدیگر ، هدفی مشترک که جلب رضایت مشتری می باشد را در پیش گرفته اند .

کارشناسان طراحی سایت فاواکو آماده انجام انواع پروژه های طراحی سایت مطابق با نیازها و سفارشات مشتری می باشند .

دنبال کردن این مطلب

طراحی گرافیکی ظاهر سایت و تایید کارفرما

این مرحله از طراحی سایت از دید کاربر مهم ترین قسمت از انجام یک پروژه طراحی سایت می باشد . گرافیک و ظاهر هر سایت می تواند باعث جذب یا دفع کاربر شود ،به صورتی که صرف هزینه های گزاف و گذراندن اوقات زیاد در جهت انجام فرایند های سئوی سایت بدون در نظر گرفتن گرافیک آن قطعا با شکست مواجه خواهد شد . 

افزایش ترافیک سایت ، یکی از فاکتورهای کلیدی در موفقیت یک وب سایت به شمار می آید و این مهم تنها زمانی عملی خواهد بود که سایت به خوبی طراحی شده و گرافیک کاربر پسندی داشته باشد .

در طراحی سایت استفاده از یک قالب زیبا و جذاب که دقت بالایی در به کار گیری رنگهای جذاب و متناسب با موضوع سایت داشته است به همراه استفاده از عکس های با کیفیت و با حجم مناسب می تواند مخاطبان را به سایت شما ترغیب نماید .

کارشناسان فنی دپارتمان طراحی سایت فاواکو پس از طراحی اولیه قالب وب سایت ، روند طراحی قالب سایت را مطابق با سلیقه کارفرما و قدم به قدم پیش می برد . 

شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با تیمی متشکل از گرافیست های مجرب ، توانایی آن را دارد که هر گونه سفارشی را از طرف کارفرما عملی و مطابق سلیقه ایشان طراحی و پیاده سازی نماید . 

دنبال کردن این مطلب

استعلام هزینه و زمان اجرا و عقد قرارداد

پس از انجام مراحل نیازسنجی و مطالعه امکان سنجی نیازها و انجام توافقات بین طرفین ، سراغ عقد قرارداد رسمی و قانونی می رویم .

دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو قبل از عقد قرارداد رسمی یک نسخه از پیش قرارداد را به کارفرما تحویل میدهد که این نسخه شامل بند ها و ماده های قانونی می باشد که شرایط انجام ، پرداخت و تحویل پروژه طراحی سایت در آن قید شده است . 

پس از مطالعه پیش قرارداد از سوی کارفرما درصورتی که کارفرما به هریک از بندها و ماده های قرارداد انتقادی داشته باشد ، کارشناسان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو انتقاد های کارفرما را در قرارداد دخیل دانسته و طبق خواسته ایشان مفاد قابل تغییر قرارداد را ، تغییر میدهند .

پس از اعمال تغییرات و تایید کارفرما ، قرارداد رسمی بین طرفین ( مجری و کارفرما ) امضا می شود . 

هدف دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو رضایت کامل مشتری است

دنبال کردن این مطلب

امکان سنجی و تحلیل نیازهای کارفرما

دومین گام در طراحی سایت ، بررسی و مطالعه امکان سنجی پروژه طراحی سایت می باشد که مهمترین قدم در شروع یک پروژه طراحی سایت می باشد . 

کارشناسان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو پروژه طراحی سایت کارفرما را از لحاظ فنی ، اقتصادی ، قانونی ، عملیاتی و زمان بندی به صورت کاملا علمی و اصولی بررسی و مطالعه میکنند و نتیجه را به اطلاع کارفرما می رسانند . 

مرحله ی امکان سنجی از آن جهت حائز اهمیت می باشد که پروژه طراحی سایت از همه ی جوانب مورد بررسی قرار میگیرد و کارفرما از مراحل اجرا و هزینه و  زمان طراحی سایت و پیاده سازی آن مطلع می شود و مطابق با آن برنامه ریزی های مرتبط را انجام میدهد. 

در بین مراحل بررسی ، مرحله ی بررسی فنی و عملیاتی از دیگر مراحل مهم تر میباشد چرا که در این گام سفارشات مشتری از لحاظ فنی بررسی می گردد که آیا امکان پیاده سازی آن در قالب یک وب سایت و با هزینه های معقول امکان پذیر هست یا خیر 

 

دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو دارای کارشناسان فنی و مجرب در خصوص بررسی و مطالعات امکان سنجی پروژه های طراحی سایت می باشد . که در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز میباشند . 

دنبال کردن این مطلب

مشاوره رایگان و نیازسنجی کارفرما

طراحی سایت در اصل یه هنر است و در عین حال دارای جنبه های فنی فراوانی است . هدف از طراحی سایت برقراری ارتباط با مشتری در دنیای مجازی و گسترش دامنه ی همکاری های یک کسب و کار است . از طریق طراحی سایت میتوان با مخاطبین تجارت خود ارتباط برقرار کرده و یا بستری برای انتقال اطلاعات مورد نیاز کاربران را فراهم نمود که در نهایت همه این کارها رضایت مشتری هدف اصلی هر کسب و کاری است که میتوان با طراحی سایت در راستای این هدف گام برداشت . 

در اولین قدم از طراحی یک وب سایت باید مشخص شود که هدف از طراحی سایت مورد نظر برای کارفرما چیست . در این مرحله بایستی کارشناسان طراحی سایت با کارفرما جلسات متعددی گذاشته و تبادل اطلاعات نمایند تا هدف از طراحی سایت برای ایشان مشخص شود و کارشناسان طراحی سایت اطلاعات مفیدی در خصوص زمینه ی فعالیت ارباب رجوع کسب کنند . 

کارشناسان دپارتمان طراحی سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو در این خصوص ، پس از شنیدن صحبت های کارفرما و آشنایی با زمینه ی فعالیت ها و مخاطبین وی ، مطابق با کسب و کار کارفرما نیازسنجی و اینده ها و نظرات کارشناسی شده خود را در خصوص طراحی سایت مورد نظر اعلام میکنند . 

 

دنبال کردن این مطلب
ratingValue4.8 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 2057