طراحی گرافیکی ظاهر سایت و تایید کارفرما

این مرحله از طراحی سایت از دید کاربر مهم ترین قسمت از انجام یک پروژه طراحی سایت می باشد . گرافیک و ظاهر هر سایت می تواند باعث جذب یا دفع کاربر شود ،به صورتی که صرف هزینه های گزاف و گذراندن اوقات زیاد در جهت انجام فرایند های سئوی سایت بدون در نظر گرفتن گرافیک آن قطعا با شکست مواجه خواهد شد . 

افزایش ترافیک سایت ، یکی از فاکتورهای کلیدی در موفقیت یک وب سایت به شمار می آید و این مهم تنها زمانی عملی خواهد بود که سایت به خوبی طراحی شده و گرافیک کاربر پسندی داشته باشد .

در طراحی سایت استفاده از یک قالب زیبا و جذاب که دقت بالایی در به کار گیری رنگهای جذاب و متناسب با موضوع سایت داشته است به همراه استفاده از عکس های با کیفیت و با حجم مناسب می تواند مخاطبان را به سایت شما ترغیب نماید .

کارشناسان فنی دپارتمان طراحی سایت فاواکو پس از طراحی اولیه قالب وب سایت ، روند طراحی قالب سایت را مطابق با سلیقه کارفرما و قدم به قدم پیش می برد . 

شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با تیمی متشکل از گرافیست های مجرب ، توانایی آن را دارد که هر گونه سفارشی را از طرف کارفرما عملی و مطابق سلیقه ایشان طراحی و پیاده سازی نماید . 

ratingValue4.9 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 6693