طراحی وب سایت ورزشی

امروزه خبرها، اطلاعات، محصولات و کالاها، نتایج و ... ورزشی و امور مربوط به ورزش مخاطبین خاص و وسیعی را دارند. بنابراین طراحی سایت ورزشی می تواند نیاز این گروه از افراد را برطرف کند. گروه سایت های ورزشی و سایت هایی که به اخبار و اطلاعات و نتایج ورزشی می پردازند اصولا باید معتاد کننده باشند! چراکه با توجه به تعدد بسیار این گونه سایت ها، سایتی موفق است که اصول معتاد کنندگی از جمله نرخ بالای بروز رسانی، ثبت خبرها و اطلاعات آنلاین و به روز و ... را رعایت نماید.

از جمله موفق ترین این سایت ها در ایران سایت ورزش 3 می باشد. این وب سایت با رعایت نکات گفته شده و البته تبلیغات تلویزیونی توانسته است علاوه بر ورود کاربران به سایت خود، آنها را در سایت خود ماندگار نماید.

در طراحی سایت ورزشی ظاهر سایت بسیار در جذب کاربر موثر است زیرا اگر ظاهر سایت جذاب نباشد بازدید خود را از دست خواهید داد. چیدمان ساده و البته درست و همچنین نمایش واضح متن ها در سایت از نکاتی است، که در ظاهر یک سایت خبری ورزشی باید رعایت شود. استفاده از تکنیک های ایجکس و نمایش بدون رفرش مطالب مهم و بروزرسانی لحظه ای مطالب مانند خبرهای جدید، جداول، نتایج زنده و ... از دیگر نکات مهم در طراحی سایت ورزشی خبری می باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با تجربه و تخصص فراوان در طراحی سایت های مختلف و البته ورزشی در خدمت شماست. آنالیز کامل این نوع سایت ها توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو و در اختیار گذاشتن موضوعات مورد نیاز برای موفقیت یک سایت ورزشی و ارائه تکنیک های بازاریابی و تبلیغاتی در زمینه ی سایت های ورزشی از دیکر خدماتی است که دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو در کنار طراحی سایت ورزشی شما، به شما ارائه خواهد داد.

در این زمینه می توان به حوزه های کلوب طرفداران باشگاه ها، سایت های باشگاه ها، نمایش نتایج ورزشی، فروشگاه های ورزشی و... پرداخت.

فروشگاه های ورزشی و ارائه دهندگان خدمات و محصولات و کالاهای ورزشی نیز با طراحی سایت ورزشی مناسب و درخور کار خود بصورت اختصاصی میتوانند، فروش و ارائه ی خدمات خود را با تکنیک های بازاریابی اینترنتی چندین برابر نمایند.

 

نکته ی مهمی که در انواع سایت های ورزشی باید رعایت گردد اینست که تا هنگامی که سایت در موتورهای جستجوگر رتبه ی بالایی نگیرد و نرخ ایندکس شدن آن در گوگل بالا نرود، سایت به موفقیت چشمگیری نخواهد رسید. مسلما تمامی سایت ها از امکان تبلیغات تلویزیونی برخوردار نیستند، و برای ورود کاربران به سایت خود باید به فکر تبلیغات دیگر باشند. اما مهمترین نوع تبلیغ آن هم بصورت هدفمند و بدون هزینه، مسئله ی سئو و رتبه ی بالا در گوگل می باشد. اگر وب سایت ورزشی در کلمات کلیدی مورد نظر و هدف خود در رتبه ی بالایی قرار بگیرد، دیگر دغدغه ای در رابطه با ورود کاربران جدید به سایت خود نخواهد داشت.

نتیجه اینکه در طراحي سايت ورزشي ، به علت وجود انبوهي از سايت هاي ورزشي، براي اين كه سايتتان ديده شود بايد در گوگل جايگاه خوبي داشته باشد كه نظر مخاطب را به خود جلب كند. دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با تجربه ی فراوان در طراحی سایت های استاندارد و قدرتمند در سئو و گوگل در طراحی وب سایت ورزشی در خدمت شماست.

ویژگی که در طراحی سایت ورزشی وب سایت ما در ابتدا باید داشته باشد، معرفی کامل ورزشی می بشد که در زمینه آن قرار است فعالیت اینترنتی انجام دهیم.

مثلا اگر درباره ورزش بدمینتون قرار است وب سایتی طراحی نماییم، باید ابتدا تمام مشخصات ورزش بدمینتون و قوانین ورزش بدمینتون را نگارش نماییم. و سپس به معرفی زمینه فعالیت خود در آن ورزش بپردازیم.

همچنین ویژگی دیگری که یک سایت ورزشی باید داشته باشد، بخش اخبار ورزشی آن ورزش مورد نظر می باشد. باید از طریق ایجاد منویی برای قرار دادن خبرهای ورزشی روز اقدام نماییم، زیرا اینکار باعث جذب مخاطبان خاص خبر های ورزشی به وب سایت ما خواهد شد.

همچنین ایجاد بخش نتایج زنده مسابقات ورزشی نیز تاثیر زیادی در جذب مخاطبان ورزشی به وب سایت ما خواهد داشت که باید در طراحی سایت خود این بخش را نیز در نظر بگیریم.

در آخر نیز می توانیم به معرفی محصولات و کالاهای ورزشی بپردازیم و حتی برای آنها فروشگاه اینترنتی در نظر بگیریم و از این طریق برای خود درآمد زایی نیز نماییم.

هدف از داشتن وب سایت ورزشی

هدف از طراحی سایت ورزشی معمولا معرفی ورزشی خاص و مشخصات آن ورزش به طرفداران رشته ورزشی مخصوص می باشد.

با توجه به جذابیت رشته های ورزشی و داشتن مخاطبان زیاد، طراحی سایت های ورزشی نیز بعضا با هدف درآمدزایی اتفاق می افتد.

شاید بسیاری از شما با وب سایت ورزشی فوتبال 3 در ایران آشنایی داشته باشید که امروزه تعداد زیادی از کاربران اینترنتی را برای مطالعه اخبار ورزشی به وب سایت خود جذب می نماید.

این وب سایت با هدف نگارش اخبار ورزشی و نتایج زنده ورزش، توسط شبکه 3 سیما طراحی شد و پس از استقبال فراوان از این وب سایت، و داشتن تعداد زیادی بازدید کننده، اقدام به درآمد زایی برای خود از طریق دریافت تبلیغات بنری نموده است.

ولی مهمترین موضوع برای رسیدن به این هدف داشتن وب سایتی حرفه ای می باشد که تمام اصول بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد. در صورت رعایت موارد بهینه سازی سایت، وب سایت ورزشی شما از طریق موتور های جست و جو، در سرچ کلمات کلیدی وب سایت، مثل خبر های ورزشی و... به کاربران معرفی خواهد شد و وب سایت شما دارای بازدید کننده فراوانی خواهد شد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با داشتن طراحان با تجربه و آشنا به علوم روز طراحی سایت حرفه ای می تواند بهترین وب سایت ورزشی را ب گرافیک خاص آن رشته ورزشی برای شما طراحی نماید و شما را در رسیدن به این هدف سوق دهد.

مهمترین دلیل موفقیت که یک وب سایت ورزشی می تواند داشته باشد، داشتن مخاطبان زیاد و بازدید کنندگان فراوان می باشد، زیرا از این طریق ما می توانیم همانند وب سایت معروف ورزشی در ایران (ورزش 3) اقدام به درآمد زایی اینترنتی برای خود نماییم؛ این درآمد زایی می تواند از طریق دریافت بنر های تبلیغاتی در سایت ما اتفاق افتد.

مهمترین دلیل موفقیت وب سایت های ورزشی مثل ورزش 3 تبلیغات گسترده ی تلویزیونی درباره آن بوده است که البته با توجه به اینکه این وب سایت مخصوص خود شبکه 3 سیما می باشد، هزینه ای برای تبلیغات اینچنینی پرداخت نشده است، اما اگر ما قصد داشته باشیم که اینگونه تبلیغات را برای وب سایت خود در شبکه های تلویزیونی انجام دهیم، باید هزینه ی گزافی پرداخت نماییم.

بهترین و کم هزینه ترین راه حل برای این موضوع و رسیدن به موفقیت، استفاده از موارد بهینه سازی سایت در کنار طراحی حرفه ای وب سایت می باشد که ثمره آن جذب مخاطبان بیشمار از طریق موتورهای جستجوگر در کلمات کلیدی مربوط به ورزش مورد نظر می باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های حرفه ای که دارای رتبه های عالی در نتایج جستجو کلماتی کلیدی وب سایت خود هستند، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت باشد.

شما کافی است که نتایج بدست آمده را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید تا دلیل انتخاب دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را برای طراحی سایت تایید نمایید.

ویژگی اصلی طراحی سایت ورزشی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت ورزشی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

ratingValue4.9 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 7529