طراحی سایت گردشگری

شرکت ها و آژانس های گردشگری از جمله مشاغلی می باشد که نیاز به داشتن یک وب سایت حرفه ای و اختصاصی از اولویت های آن ها می باشد. معرفی آژانس، تورها، رزرواسیون و البته دیده شدن توسط متقاصیان تورهای تفریحی ، از جمله دلایلی می باشد که یک آژانس گردشگری و خدمات توری و تفریحی به یک سایت پویا و داینامیک نیاز دارند.

در یک وب سایت خدمات گردشگری و مسافرتی، نمایش اطلاعات آژانس یا شرکت و سابقه ی کار آن از مهمترین مسائلی است که باید داشته باشد. بعد از این مورد، سیستم مدیریت راحت و آسان برای درج تورهای تفریحی و گردشگری، از دیگر امکاناتی می باشد که سایت باید به آن بپردازد. نمایش تورها و خدمات گردشگری باید بصورت گرافیکی زیبا با داشتن توضیحات مختلف از جمله تاریخ های حرکت و برگشت، لوازم موردنیاز، هزینه ها، تخفیف های لحظه ای، توضیحات و تصاویر جانبی و کاور از محل مورد نظر، نمایش نقشه ی gprs از محل در نقشه ی گوگل و... باید وجود داشته باشد.

صاحبان سایت های گردشگری می توانند از امکان سیستم رزرواسیون بهره داشته باشند تا مشتریانشان بدون مراجعه ی حضوری با پرداخت آنلاین هزینه ی هر تور بتوانند، در آن تور شرکت نمایند. این کار با دادن کد پیگری و فاکتور خرید با امکان ایمیل، اس ام اس و پرینت امکان پذیر می شود، که باید در طراحی سایت این مراکز حتما دیده شود.

امکانات در وب سایت گردشگری باید به صورت کامل و کاربرپسندی قرار داده شوند تا کاربران با دیدن اطلاعات و آگهی تور ها به سرعت به نتیجه ی دلخواه خود برسند. امکان جستجوی اماکن و محل ها نیز از مسائلی است که باید یک وب سایت گردشگری دارا باشد. دسته بندی موضوعی و تاریخی نیز از دیگر مواردی می باشد که در طراحی وب سایت گردشگری باید درنظر گرفت.

گرافیک وب سایت گردشکری با توجه به موضوع وب سایت گردشگری باید به زیبایی طراحی شود. طراحی خاص و متفاوت قالب سایت از مواردی است که باید در سایت گردشگری در نظر گرفت.

بطور خلاصه مهمترین مسئله پس از ورود کاربر به سایت، گرافیک زیبا و چشم نواز آن و پس از آن دادن امکانات کامل و نمایش اطلاعات به درستی و سادگی برای کاربران می باشد.

مجموعه طراحی وب سایت فاواکو با تجربه ی فراوان و موفق در طراحی سایت های مختلف، در طراحی سایت گردشگری و خدمات مسافرتی در خدمات شما می باشد.

اما مهمترین اصلی که باید در طراحی سایت خدمات مسافرتی و گردشگری، در نظر گرفت، اصل سئو و قدرت سایت در زمینه ی موتورهای جستجوگر علی الخصص گوگل می باشد.

وب سایت گردشگری ای که گرافیک جذاب داشته باشد و امکانات کاملی داشته باشد، وقتی به نتیجه خواهد رسید که توسط کاربران دیده شود. دیده شدن وب سایت از طریق گوگل مهمترین مسئله می باشد. چراکه 80 درصد بازدیدکننده های وب سایت ها، از طریق گوگل با سایت ها آشنا شده اند.

وب سایت گردشگری ای که بتواند در کلمات کلیدی خود در نتایج اول گوگل قرار بگیرد و بتواند کاربران هدف خود را به سایت رهنمون کند به موفقیت 50 درصد خواهد رسید. اما این نکته را نیز نباید فراموش کند که شرط دیگر موفقیت نگه داشتن کاربر در وب سایت می باشد. این کار همانطور که توضیح داده شد از طریق گرافیک زیبا و خاص و همچنین امکانات کامل میسر خواهد بود.

ویژگی های طراحی وب سایت گردشگری

ویژگی اصلی که یک سایت گردشگردی باید دارا باشد، معرفی مکان های تفریحی در قالب و گرافیکی جذاب و همچنین توضیحاتی کامل همراه با عکس های متنوع، به کاربران می باشد.

معرفی مواردی از جمله موقعیت یابی، موارد مورد نیاز سفر، هزینه های سفر، آب و هوای مکان مقصد و... می تواند نکات مهمی در جذب مخاطبان به وب سایت گردشگری ما باشد.

شما در صورت طراحی سایت گردشگری اگر قصد داشته باشید که مخاطبان اینترنتی را به صورت گسترده ای جذب نمایید، حتما باید موارد گفته شده را در وب سایت گردشگری رعایت نماییم.

همچنین نحوه چینش عناصر و رنگ بندی آنها می تواند تاثیر زیادی در جذاب بودن قالب گرافیکی سایت ما داشته باشد.

ضمنا داشتن ارتباط آنلاین با اوپراتور های فروش می تواند ویژگی مهمی برای وب سایت های گردشگری باشد که حتما باید در طراحی سایت آن ها منظور شود؛ زیرا تاثیر زیادی در برقراری ارتباط با شرکت های گردشگری خواهد داشت.

در آخر ویژگی خوب دیگری که می توان برای وب سایت های گردشگری در نظر گرفت داشتن درگاه پرداخت الکترونیکی برای پرداخت آنلاین هزینه های سفر ها و تور ها می باشد؛ به نحوی که کاربران بعد از انتخا تور و سفر خود بتوانند به صورت اینترنتی هزینه آن را نیز پرداخت نمایند.

هدف از طراحی سایت گردشگری عمدتا معرفی تورهای یک شرکت خدمات مسافری به کاربران از طریق بستر اینترنت می باشد. زیرا از این طریق می توانند معرفی بهتری از مکان های مسافرتی و تفریحی به کاربران ارائه داد.

معرفی که همراه با عکس های متنوع و توضیحات کامل از مکان های مسافرتی به کاربران می باشد که باعث شناخت خوبی برای آنها نسبت به مکانی که قصد سفر به آنجا را دارند، خواهد شد.

ضمنا هدف دیگری که در طراحی سایت برای شرکت های خدمات مسافری و گردگشری می توان گفت، هدف درآمد زایی اینترنتی و افزایش تعداد مشتریان دانست، زیرا اینترنت بستر خوبی است برای جذب مشتریانی است که قصد مسافرت به مکان های تفریحی متنوع برای اوقات فراغت خود دارند.

مجموعه طراحی وب سایت فاواکو با شناخت کافی نسبت به تمام مسائل حرفه ای برای شرکت های گردشگری و مواردی که در جذب مخاطبان نسبت به وب سایت گردشگری مهم می باشد، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت باشد.

دلیل اصلی که باعث موفقیت شرکت های گردشگری و خدمات مسافری در طراحی سایت های گردشگری خواهد شد، معرفی موثر در اینترنت می باشد.

یعنی اینکه وب سایت گردشگری ما به گونه در اینترنت معرفی شود که به راحتی در دسترس کاربرانی قرار گیرد که در مورد مواردی مثل:

خدمات گردشگری
مکان های گردشگری
خدمات مسافربری
شرکت های خدمات مسافری
تور های تفریحی
تورهای گردشی
و...
در موتورهای جستجو گر سرچ می نمایند. زیرا بیشترین بازدید از وب سایت ها از طریق موتورهای جستجوگر اتفاق می افتد و با این روش ما مشتریان زیادی را که قصد استفاده از این خدمات را دارند، به راحتی و بدون هزینه ای برای تبلیغات، جذب کسب و کار خود می نمایم.

برای رسیدن به این موضوع باید تمام موارد بهینه سازی سایت را حتما رعایت نمایم، زیرا در غیر اینصورت موتورهای جستجو گر یا هرگز وب سایت ما را به کاربران معرفی نمی نمایند و یا اگر در لیست آنها قرار داشته باشیم، جای بهتر از صفحات پایانی پیدا نخواهیم کرد. و این یعنی اینکه هرگز به تعداد مشتریانی که می خواستیم از طریق وب سایت جذب نماییم، نخواهیم رسید.

مجموعه طراحی وب سایت فاواکو می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت گردشگری باشد، زیرا با توجه به داشتن طراحان حرفه ای سایت که آشنا به اصول طراحی سایت روز دنیا می باشند، توانای معرفی بهینه وب سایت شما را به موتور های جستجو گر دارا می باشند. همچنین آشنا به اصولی ترین روش های طراحی سایت و الگوریتم های جدید موتورهای جستجو برای امتیاز دهی به وب سایت ها نیز می باشند.

 

ratingValue4.8 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 7644