تیترنخست

طراحی فروشگاه الکترونیک

فروشگاه الکترونیک همانند یک فروشگاه فیزیکی می باشد، برخی از تولید و یا توزیع کنندگان محصولات خود را در فروشگاه هایی که یک منطقه جغرافیایی خاص مانند منطقه ای از شهر، شهر، استان و یا کل کشور را پوشش می دهد برای عرضه به مشتریان خود ارائه می کنند، پر واضح است که همه شرکت ها همانند شرکت های بزرگ سرمایه و توان عرضه محصولات خود را در سراسر کشور و در فروشگاه های خود ندارند، در اینجا نقش فروشگاه های الکترونیک پر رنگ تر از قبل می شود، مهمترین ویژگی فروشگاه های الکترونیک یا فروشگاه های اینترنتی سهولت در استفاده، عدم وابستگی به یک منطقه جغرافیایی خاص، هزینه های جاری بسیار ناچیز، امنیت بالا و غیره اشاره نمود؛ جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان از قسمت ارتباط با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

دنبال کردن این مطلب

اتوماسیون اداری اختصاصی

مدیریت اسناد و مدارک، شرح وظایف، مدیریت ارتباطات و روابط عمومی، مدیریت دبیرخانه و بسیاری دیگر از فرآیندهای اداری در یک شرکت، سازمان و یا اداره مسئله بسیار مهم و ضروری می باشد که در صورت عدم وجود یک ساز و کار مناسب کلیه فعالیت های یک مجموعه را مختل خواهد کرد. سیستم های اتوماسیون اداری در این زمینه به کمک مدیران و کارمندان آمده و بصورت سیستمی و منظم وظایف، اسناد و مدارک، ارتباطات و غیره را مشخص و طبقه بندی می نماید. در این زمینه نرم افزارهای عمومی زیادی بصورت رایگان و یا تجاری وجود دارد، اما فاواکو از هیچ یک از این گونه نرم افزارها استفاده نمی کند، بلکه برای هر کارفرما یک سیستم کاملا بومی و مطابق با فرآیندهای آن مجموعه طراحی می نماید؛ جهت دریافت مشاوره رایگان از قسمت ارتباط با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

دنبال کردن این مطلب

برنامه نویسی و تولید نرم افزار

بسیاری از صاحبان کسب و کار جهت اجرای برنامه های خود نیازمند یک نرم افزار سفارشی می باشند،بعنوان مثال برخی از شرکت های کارفرما برای مدیریت صحیح حقوق و دستمزد کارمندان و خود نیازمند یک سیستم اختصاصی می باشند که با سیاست های مالی مجموعه خود هماهنگ باشد، بی شک هیچ نرم افزار عمومی وجود ندارد که بتواند تمام نیازهای یک مجموعه را بصورت اختصاصی پاسخگو باشد، اینجاست که نیاز به یک نرم افزار اختصاصی کاملا مشخص می گردد. تیم برنامه نویسی فاواکو متشکل از فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاه ها به پشتوانه سال ها تجربه خود آماده تولید نرم افزارهای سفارشی کارفرمایان می باشند؛ جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید از قسمت ارتباط با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

دنبال کردن این مطلب

طراحی مالتی مدیا

مالتی مدیا یا در اصطلاح چندرسانه ای به نرم افزارهایی اطلاق می شود که با استفاده از تکنولوژی های خاص از رسانه هایی همچون تصویر، صوت، موسیقی، انیمیشن و یا فیلم بصورت ترکیبی ساخته می شود، از مالتی مدیا یا محصولات چند رسانه ای استفاده های گوناگونی همچون کارت دعوت دیجیتال، کاتالوگ دیجیتال، بانک اطلاعاتی، بروشور دیجیتال، کارت ویزیت دیجیتال و ... می شود. نرم افزارهای چند رسانه ای به جهت استفاده از تکنولوژی دیجیتال امکان ارائه دامنه بسیار بسیار وسیعی از حجم اطلاعات را با هزینه بسیار معقول و مناسب  برای کارفرمایان فراهم می آورد بعنوان مثال یک شرکت تولیدی که بیش از صد نوع محصول تولید میکند جهت تهیه یک کاتالوگ سنتی هزینه چند ده میلیونی متقبل خواهد شد در صورتی که با استفاده از کاتالوگ دیجیتال می تواند این هزینه را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد . 

دنبال کردن این مطلب

بهینه سازی تضمینی سایت

بی شک داشتن یک وب سایت هرچند زیبا و کامل برای موفقیت یک تجارت الکترونیک به تنهایی کافی نمی باشد، برای موفقیت در یک تجارت الکترونیک اقدامات متعددی لازم است که یکی از آنها بهینه سازی وب سایت می باشد؛ بهینه سازی وب سایت در کل به معنی نمایش وب سایت شما در نتایج جستجوی کاربران برای یک یا چند کلیدواژه در موتورهای جستجو می باشد. بهینه سازی وب سایت شامل قسمت ها و اقدامات متفاوتی می باشد، بهینه سازی در ساختار سایت، بهینه سازی سرعت سایت، بهینه سازی در کدنویسی، بهینه سازی لینک ها و آدرس ها و ... در بخش فنی و بهینه سازی محتوی به عنوان دو بخش عمده در بهینه سازی سایت می باشد. جهت اطلاع از خدمات بهینه سازی سایت و استعلام قیمت می توانید از خدمات مشاوره رایگان بهینه سازی سایت فاواکو استفاده نمایید. 

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت تخصصی

امروزه طراحی وب سایت صرفا کدنویسی چند صفحه جهت نمایش خدمات و محصولات یک مجموعه در بستر اینترنت نمی باشد، بلکه با رشد تکنولوژی و امکاناتی که در اختیار طراحان وب سایت قرار گرفته ، طراحی وب سایت تبدیل به یک فرآیند فوق تخصصی گشته که شامل مراحل و تخصص های مختلف می باشد، طراحی وب سایت طبق اصول بهینه سازی و مناسب برای موتورهای جستجو به همراه زیبایی و طراحی کاربرپسند از مهمترین ویژگی های طراحی سایت در مجموعه فاواکو می باشد، اعضاء بخش طراحی سایت فاواکو از متخصصین کارآمد و آکادمیک و با تجربه می باشند، حضور این تیم قدرتمند دلیلی برای اطمینان از کیفیت بالای خدمات طراحی سایت فاواکو می باشد، برای اطلاع از خدمات طراحی سایت فاواکو میتوانید از مشاوره رایگان با کارشناسان طراحی سایت ما استفاده نمایید.

دنبال کردن این مطلب
ratingValue4.8 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 2057