انواع طراحی سایت

طراحی سایت صنایع فرش

با روند رو به رشد تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی در دنیای مجازی، نیاز به داشتن یک وب سایت که بتواند تجارت الکترونیکی را تسریع بخشد امری شایسته است. در این بین سهم تولیدکنندگان و فروشندگان فرش در تجارت بین المللی نادیده گرفتنی نیست بنابراین لازمه بیشتر شدن ارتباطات این قشر از تجار، داشتن طراحی سایت مختص به فرش است تا راه های ارتباطی و فروش و تعامل محصولات خود را هر چه بیشتر از قبل راحتتر و تسهیل نمایند.

با طراحی سایت فرش می توان صنعت دستی فرش بافی را با طراحی سایت به جهانیان معرفی نمود و مشتری های خارجی برای این محصول صادراتی یافت. فروشگاه های بزرگ فرش و قالی با طراحی سایت برای فروشگاه شان میتوانند فروش خود را بیشتر کنند و رضایت و توجه بیشتری از مشتری های فرش را جلب نمایند. مشتریها در سایت فروشگاه فرش میتوانند رنگ، جنس، نوع و طرح بندی و اندازه خود را انتخاب کرده و بین فرش های موجود مقایسه نمایند و سپس فرش انتخابی و مود دلخواه خود را از فروشگاه اینترنتی فرش خرید نمایند.

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت شرکتی

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.

پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.

ظاهر تارنمای یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. داشتن یک گرافیک مناسب ولی در عین حال زیبا با توجه به جزئیات آن میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد. امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

شرکت ساختمانی کنگره هنر سیویل نمونه ای زیبا از شرکت ساختمانی می باشد.

اما تاکید اصلی یک سایت شرکتی، توجه به حضور در صفحه ی اصلی گوگل روی کلمات کلیدی و نام شرکت می باشد. حضور در صفحه اول و لینک های بالای گوگل، با طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل امکان پذیر است. استفاده از طراحی های آماده و سایت های کپی مسلما نمیتواند در این راه به شرکت کمک کند. هزینه ی یک باره و درست روی طراحی سایت به صورت اختصاصی و حرفه ای قدم اول برای تحول شرکت از طریق بازاریابی اینترنتی است.

ویژگی اصلی یک سایت شرکتی، " معرفی یک شرکت " در دنیای اینترنت می باشد. همچنین باید در طراحی سایت شرکتی، نمونه های محصولات و یا خدماتی که به مشتریان و مردم ارائه می شود نیز دیده شود.

طراحی سایت برای شرکت ها اگر توسط متد های روز طراحی سایت انجام شود و در معرفی کلمات کلیدی یک وب سایت شرکتی موارد بهینه سازی سایت رعایت شود، آن شرکت می تواند به مهمترین ویژگی طراحی سایت برای خود دست پیدا نماید.

در معرفی شرکت ها می توانیم بخشی به عنوان معرفی مدیران و بخش های مختلف شرکت اضافه نماییم، که انجام این امر باعث می شود کاربران و مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به وجود شرکت در دنیای واقعی نمایند، و اینگونه معرفی می تواند هدف و ویژگی معرفی یک شرکت را در دنیای مجازی ارتقاء بخشد و باعث بهینه شدن این ویژگی مهم برای شرکت ها، مخصوصا شرکت های تجاری شود.

نمایش مواردی از قبیل:

محصولات
درباره ما
خرید آنلاین
خدمات
تماس با ما
تماس آنلاین
می تواند از ویژگی های مهم برای یک سایت شرکتی باشد که حتما باید در طراحی سایت آن ها را در نظر داشته باشیم.

مهمترین هدفی که مسلما یک شرکت از طراحی سایت برای خود دنبال می نماید، معرفی شرکت و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و درآمد زایی از سایت می باشد.

البته اهداف دیگری نیز در این بین وجود دارند، از جمله این اهداف:

ارائه خدمات و فروش به صورت اینترنتی
سهولت کار خرید و یا دریافت خدمات برای مشتریان
معرفی محصولات ( رنگ، نوع، اندازه، قیمت و...)
معرفی خدمات
تجارت سودآور
دریافت تبلیغات و درآمد زایی از سایت
رسیدن به مفهوم برند سازی برای یک شرکت
کم کردن نیرو های کاری با استفاده از ایجاد بخش های متنوع الکترونیک
صرفه جویی در کاغذ و البته کاغذ بازی های اداری
این اهداف حتی همگی در کنار هم نیز می توانند هدف یک شرکت از طراحی سایت شرکتی باشد.

برای موفقیت یک سایت شرکتی ابتدا باید مواردی که در بالا آنها را توضیح دادیم رعایت شود.

رعایت مواردی از جمله بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و اعتماد سازی برای مشتریان و... از جمله این موارد می باشد.

شما اگر در طراحی سایت شرکتی خود این موارد را در نظر نداشته باشید و آنها را رعایت ننمایید، مسلما به موفیقت لازمه در دنیای اینترنت نخواهید رسید.

برای رسیدن به موفیقت در طراحی سایت، دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو برای شما دوستان برنامه خاص در نظر دارد. با استفاده از متد جدید و طراحان حرفه ای سایت که آشنا به تمام اصول بهینه سازی سایت، و الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو، انتخاب دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو برای سایت شرکتی خود، میتواند دلیل موفقیت باشد.

کافی ست نمونه پروژه ها و موفیقت های بدست آمده توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را در بخش ذیل و بخش بهینه سازی سایت، مشاهده نمایید.

ویژگی اصلی طراحی سایت شرکتی، دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با صلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت های شرکتی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

 

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت هتل

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك وب سايت حرفه اي در تمامي مشاغل دیده می شود. با طراحی سایت هتل نیز می توانید به معرفی هتل و امکانات و تصاویر هتل خود بپردازید و هتل خود را به راحتی در عرصه وب معرفی نمایید. برای اینکار باید سایت شما در لینک های اول گوگل قرار گیرد تا کاربران بتوانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند بنابراین در طراحی سایت هتل باید سئوی قوی داشته باشیم.

در طراحی سایت هتل ابتدا مسئله ی آوردن کاربران به سایت باید در نظر گرفته بشود. پیدا شدن وب سایت هتل توسط مشتریان هدف از چندین طریق اتفاق خوهد افتاد. 80 درصد کاربران از طریق گوگل به سایت ها وارد میگردند و اینکه نتایج گوگل و پیدا شدن سایت در گوگل بصورت رایگان و دائمی هست و مهمتر آنکه این روش بصورت هدفمند اتفاق می افتد. بطور مثال سایت هتل ایساتیس از نمونه کارهای موفق ما در طراحی سایت هتل، با توجه به اینکه توانسته است در کلمه ی هتل آستارا در نتایج گوگل رتبه ی 1 را کسب کند، به همین دلیل توانسته است مشتریان هدفمند بسیاری را از طریق تنها یک کلمه و ارتقاء آن کلمه در گوگل، پیدا نماید. با این مثال میتوانید به اهمیت طراحی سایتبر اساس گوگل و استاندارد های آنرا پی ببرید.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با تجربه ی چندین ساله و موفق در پیاده سازی این گونه سایت ها و کسب نتایج و رتبه های یک در کلمات کلیدی مختلف توسط سایت های طراحی شده ی مختلفش، آماده ی رونق بخشیدن به کسب و کار شما از طریق طراحی سایت هتل و هتلداری حرفه ای می باشد.

نکته ی دیگر پس از آمدن کاربران و مشتریان هدف به سایت، نگهداری این افراد در سایت می باشد. این کار با امکانات مناسب و نمایش اطلاعات و همچنین قالب گرافیکی زیبا و حرفه ای بصورت لود سریع اتفاق خواهد افتاد. دادن اطلاعات کافی در مورد هتل، نمایش اتاق ها، خدمات، سیستم رزرواسیون آنلاین، پرداخت آنلاین مبالغ، سیستم اس ام اس و ایمیل برای مشتریان، نمایش نقشه ی گوگل از محل هتل، درج تفاوتهای هتل با دیگر هتل ها و ... از جمله مسائلی هست که در یک وب سایت هتلی حرفه ای باید وجود داشته باشد. طرز چینش تمامی این مسائل در کنار هم با استفاده از قالب گرافیکی اختصاصی هتل، اهمیت بسیاری در اعتماد سازی بازدید کنندگان وب سایت هتل دارد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با آنالیز دقیق از امکانات و طراحی های سایت هتل های موفق خارجی و داخلی و در اختیار قرار دادن این اطلاعات در طراحی سایت هتل برای شما، میتواند گامی بلند در زمینه ی هتلداری آنلاین و اینترنتی باشد.

ویژگی های طراحی وب سایت هتل داری

ویژگی اصلی که در طراحی وب سایت هتل باید دیده شود، معرفی هتل و امکانات کیفی آن می باشد. همچنین جذب مشتریان از طریق وب سایت نیز می تواند از ویژگی های مهم دیگر یک وب سایت برای هتل باشد.

یک وب سایت هتل با گرافیکی جذب و مخصوص و منحصر به فرد آن هتل می تواند تاثیر زیادی در جذب مشتریان به انتخاب آن هتل برای محل اقامت خود باشد. یک وب سایت هتل اگر بتواند در بخش های مختلف خود، امکانات کیفی خود را به صورت نمایش عکس ها و اسلاید شو ها، در اختیار کاربران قرار دهد، می تواند نقش بزرگی در افزایش تعداد مشتریان آن هتل داشته باشد.

امروزه بسیاری از هتل های بزرگ در جهان و ایران، برای رزور اتاق های خود را از طریق اینترنت در طراحی وب سایت خود بخشی را در نظر گرفتند که باعث جلب رضایت مشتریان از این مسئله شده است، همچنین از این طریق دیگر مشکل برقرای تماس و اشغال بودن خط های تلفن های هتل های بزرگ نیز، حل شده است و همچنین در سبک کردن کار برای نیروی انسانی حاضر در بخش رزور هتل، تاثیر زیادی داشته است.

هدف از طراحی سایت هتل ها ؟

هدف های یک هتل دار از ایجاد و طراحی سایت هتل، مسلما در وهله ی اول افزایش درآمد و جذب مشتریان زیاد و در مرحله بعد، معرفی هتل و امکانات آن به مشتریان می باشد.

یک مدیر هتل برای رسیدن به این هدف باید نکاتی را رعایت نماید تا وب سایت هتل برای او، بهره وری و بازده ی زیادی داشته باشد. وب سایتی حرفه ای که تمام نکات و ویژگی های هتل داری را در آن همراه کرده باشیم و به نظاره ی مشتریان و کاربران اینترنتی قرار داده ایم.

برای داشتن اینچنین وب سایتی نیاز داریم به اینکه با زبان های برنامه نویبسی حرفه ای تحت وب آشنایی کامل داشته باشیم. و یا اینکه طراحی سایت خود را به شرکت های معتبر و با سابقه طراحی سایت واگذار نماییم.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت بهترین شرکت طراحی سایتی می باشد که می تواند یک وب سایت هتل را با رعایت تمام اصول حرفه ای طراحی سایت ایجاد و تمام موارد بهینه سازی سایت را برای آن رعایت نماید. کافی ست نتایج دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را در طراحی سایت هتل ها در انتهای این صفحه مشاهده نمایید، تا مجاب به انتخاب این شرکت برای طراحی سایت خود شوید.

دلیل اصلی موفقیت و معرفی گسترده یک وب سایت هتل در اینترنت، بهینه سازی سایت می باشد.

وب سایت هتل ما باید با توجه به سرچ کلمه هتل در ابتدای لیست جست و جو قرار گیرد، زیرا سابقه و آمار نشان داده است که بسیاری از کاربران فقط موارد ابتدایی لیست را مشاهده می نمایند.

مثلا فرض نمایید شما هتلی در تهران را در گوگل سرچ می نمایید، مسلما چند هتل ابتدایی این لیست را مشاهده می نمایید و همچنین معتبر تر خواهید دانست.

پس برای رسیدن به این دلیل مهم موفقیت، بهتر است کارهای سطحی طراحی سایت مثل استفاده از ابزار آماده طراحی سایت را کنار گذاشته و به سمت اصول حرفه ای طراحی سایت و شرکت های معتبر طراحی سایت برویم.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با سابقه درخشان و تجربه فراوان در طراحی سایت، می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت هتل باشد.

ویژگی اصلی طراحی سایت هتل دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

بهترین راه و روشی که برای طراحی سایت می توانید انتخاب نماید، استفاده از متد های جدید و زبان های برنامه نویسی روز تحت وب می باشد، زیرا در غیر اینصورت، انتظاری را که از وب سایت خواهید داشت، مسلما برآورده نخواهد شد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت هتل موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

 

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت هنری

شاید بسیاری از هنرمندان واقعی از این مسئله که آثار هنری شان هنوز به چشم نیامده است، دلخور می باشند. یک راه بسیار سریع و آسان برای حل این مشکل، طراحی سایت هنری می باشد. زیرا شما می توانید از طریق وب سایت، اقدام به نمایش محصولات هنری و آثار هنری خود نمایید. هنرمندان زیادی از طریق طراحی سایت، امروزه اقدام به فروش آثار هنری خود نموده اند. راهی که فقط یکبار برای آنها هزینه در بر خواهد داشت و دیگر نیاز به اجاره سالن و نمایشگاه برای نمایش آثار هنری خود ندارند.

امکانات لیست شده در ذیل، از جمله امکاناتی ست که از طریق طراحی سایت هنری، می توانیم به آن دست پیدا کنیم:

نمایش آثار هنری
فروش محصولات هنری و آثار هنرمندان
جذب مخاطبان و مشتریان
اخبار هنری
دریافت نظرات مخاطبین از طریق ایمیل و نظرات
ایجاد پنل اس ام اس برای ارتباط با مخاطبان و هواداران

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، می تواند با جدید ترین متد روز و طراحی قالب مورد نظر و جذاب برای آثار هنری شما و همچنین اصولی ترین و علمی ترین روش های طراحی قالب، در جذب مخاطبان نسبت به محصولات هنری شما کمک نماید. رعایت بهینه سازی سایت و طراحی حرفه ای سایت نیز از موارد مورد تاکید دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو در طراحی سایت می باشد.

نکته مهم برای شما در داشتن سایت، بهره برداری و داشتن بازده برای کار شما می باشد. شما حتما باید در موتور های جست و جو در حوزه ی کلمه ایی خاص در رنک بالایی قرار داشته باشید، که توسط مخاطبان دیده شوید. زیرا امروزه جست و جو در مورد هر زمینه ایی از طریق موتور های جست و جو گر مثل گوگل انجام می شود. مثلا بعد از جست و جوی عبارت " فروش آثار هنری " در گوگل، اگر شما در صفحه اول این لیست قرار گیرید، مسلما دارای بازدید کننده فراوانی خواهید بود.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکوبا توجه به رعایت تمام اصول طراحی سایت و داشتن هدف ارتقای تجاری شما، بعد از طراحی سایت هنری برای شما، تمام موارد این موضوع را برای شما به صورت رایگان انجام خواهد داد، تا وب سایت شما توسط موتور های جست و جو گر در مرتبه ای بالا قرار گیرد.

زیرا پیشرفت شما پیشرفت ما خواهد بود.


شما اگر قصد طراحی سایت هنری برای خود را دارید، به شما سفارش می نمایم لطفا تمام موارد بهینه سازی سایت را مطالعه نمایید و یا با مشورت با دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو و مطالعه مقالات آموزشی ما، از این موضوعات اطلاع بدست آورید، سپس اقدام به طراحی سایت نماید. زیرا در صورت انجام غیر اصولی این کار به جز از دست دادن هزینه ای که برای طراحی سایت متحمل شده اید، منفعتی برای شما در بر نخواهد داشت!

پس لطفا بخش بهینه سازی سایت  دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را مطالعه و نتایج بدست آمده را مشاهده نمایید. قطعا نظر شما نیز بعد از امتحان مثال ها، به نتایج ما جلب خواهد شد.

ویژگی بارزی که طراحی سایت هنری باید داشته باشد، معرفی یک هنرمند و آثار هنری او در قالبی جذاب و گرافیکی زیبا می باشد.

برای اینکه بتوانیم چنین وب سایتی ایجاد نماییم، باید موارد زیادی را در نظر بگیریم؛ از جمله این موارد:

بهینه سازی سایت
موارد HEO سایت
روش های حرفه ای طراحی سایت
قالب گرافیکی جذاب و منحصر به فرد
از جمله این موارد می باشد که در صورت رعایت آن می توانیم وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای آثار هنری و معرفی یک هنرمند ایجاد نماییم.

از دیگر ویژگی های که یک وب سایت هنری باید داشته باشد، امکان فروش آثار هنری از طریق وب سایت می باشد، زیرا درآمدزایی امروزه رکن مهمی در زندگی هر فرد می باشد و یک هنرمند می تواند از طریق طراحی سایت، مقدار زیادی از آثار هنری خود را به راحتی به فروش برساند.

برای رسیدن به تمام این ویژگی ها، مهمترین مسئله انتخاب یک شرکت معتبر طراحی سایت می باشد که نسبت به تمام مسائل گفته شده آشنایی داشته باشد و تجربه کافی و درخشان در زمینه طراحی سایت را داشته باشد. معرفی ما به شما برای این منظور، دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

هدف اصلی یک هنرمند از طراحی سایت هنری، معرفی خود در دنیای اینترنت و همچنین نمایش آثار هنری خود در یک قاب به مخاطبان خود می باشد.

شاید برای یک هنرمند بسیار مشکل و پر هزینه باشد که تمام آثار خود را در یک نمایشگاه و فروشگاه در معرض نمایش مخاطبان و خریداران آثار هنری قرار دهد، اما طراحی سایت می تواند راه حل مناسبی برای از بین بردن این مشکل برای یک هنرمند باشد.

زیرا از طریق یک وب سایت هنری او می تواند تمامی آثار خود را در اینترنت قرار داده و به مخاطبان از زوایای مختلف نشان دهد، همچنین می تواند تمامی توضیحات لازمه و مربوط به آثار خود را در کنار اثر خود برای معرفی بهتر به مخاطبان قرار دهد.

به جزء هدف معرفی، بسیاری از هنرمندان با هدف فروش و افزایش فروش اقدام به طراحی سایت برای خود نموده اند؛ زیرا اینترنت بستر مناسبی برای جذب مشتری نسبت به هرگونه کسب و کار و محصلات و آثار می باشد.

فقط لازم به ذکر می باشد که نکته مهمی که باید حتما به آن برای طراحی سایت هنری خود توجه داشته باشیم، این می باشد که موارد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر را در کنار طراحی حرفه ای سایت انجام دهیم تا مخاطبان بیشتری را نسبت به وب سایت خود جذب نماییم.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با توجه به تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت، می تواند انتخاب خوبی برای شما در همراهی و همکاری برای رسیدن به موفقیت باشد.

مهمترین دلیل که می تواند باعث موفقیت در طراحی سایت هنری برای یک هنرمند شود، رعایت موارد بهینه سازی سایت می باشد.

زیرا در این صورت بسیاری از مخاطبان آثار هنری در صورت سرچ کلمات کلیدی مانند:

آثار هنری
آثار عکاسی
خرید آثار هنری
معرفی هنر
فروشگاه آثار هنری
و...
توسط موتور های جستجوگر به سمت وب سایت شما سوق داده خواهند شد.

در این صورت شما دارای بازدید کننده فراوانی خواهید شد و همچنین این تعداد زیاد بازدید باعث افزایش فروش شما نیز خواهد شد.

اگر قصد دارید به موفقیت دست پیدا نمایید و همچنین آثار هنری خود را بدون هزینه های اضافی مثل اجاره فروشگاه و نمایشگاه هنری، به فروش برسانید، راه حل ایجاد و طراحی سایت حرفه ای می باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با طراحی سایت حرفه ای هنری برای شما می تواند بزرگترین همراه برای شما برای رسیدن به موفقیت دلخواه باشد.

لطفا بخش بهینه سازی سایت را مشاهده نمایید و نتایج بدست آمده توسط وب سایت های طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را در بخش انتهایی صفحه بهینه سازی سایت مشاهده نمایید تا گفته های ما را خودتان تصدیق نمایید.

ویژگی اصلی طراحی سایت هنری دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. داشتن گالری آثار هنری منحصر به فرد قطعا برای کاربران جذاب تر خواهد بود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت هنری موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت B2B

در زمینه تجارت الکترونیک یکی از پر سود ترین روش های این تجارت، تجارت B2B یا تجارت بنگاه با بنگاه می باشد. یکی از مطرح ترین سایت ها در این زمینه سایت تجاری علی بابا چین (Alibaba.com) است؛ که شامل بیش از یک میلیون شرکت و سایت تجاری ست که محصولات خود را از طریق وب سایت علی بابا به فروش می رسانند، و یا قطعات و نیاز های خود را از طریق خرید از این سایت خریداری می نمایند. در کشور ما نیز اینگونه سایت ها را شاید با نام های سانیاز و دیجیکالا بشناسیم. اما این سایت ها را نمی توان تجارت الکترونیک از نوع B2B دانست، زیرا خریداران آنها و حتی بسیاری از فروشندگان آنها مشتریانی می باشند که در نهایت یک یا دو محصول خود را به فروش می رسانند.

ولی در تجارت B2B دو شرکت با هم در معامله و همکاری هستند. یعنی دو شرکت با هم در زمینه کاری و تجارتی برای فروش محصولات یا ارائه خدمات همکاری می نمایند؛ و سایتی که بتواند ارتباط اینگونه شرکت ها را با هم برقرار نماید، توانسته است نمونه ای از سایت های B2B را طراحی نماید.

مزیت ها و امکانات فراوانی از طریق این سایت ها، نصیب شرکت ها و طراحان سایت های تجاری شرکت با شرکت خواهد شد. از جمله این مزیت ها و امکانات:

خرید آسان و بدون واسطه
فروش پر سود و بدون واسطه
پیدا کردن آسان شرکت های تولید کننده برای بستن قرار داد
ایجاد بخش های رایگان تبلیغ برای جذب بیشتر مخاطب
ایجاد بخش های ویژه تبلیغ برای داشتن درآمد
ایجاد بخش ثبت ابداعات برای پیدا کردن محصولات جدید
دسته بندی های متناسب با مشاغل
قرار دادن بخش جست و جو بر اساس دسته بندی
و بسیاری از امکانات متنوع دیگر که با راه اندازی چنین وب سایتی، می توان به آن دست یافت؛ وب سایتی که بتوان در آن مدیریتی داشت که چندین شرکت تولید کننده و فروشنده را در آن گرد هم آورد، مسلما برای ما تجارتی پر رونق را رقم خواهد زد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های تجاری و فروشگاهی می تواند برای شما یکی از بهترین سایت های تجاری B2B را طراحی نماید؛ همچنین از طرح شما برای ایجاد این چنین سایت ها در کشورمان استقبال خواهد شد. زیرا دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو در کنار طراحی حرفه ای سایت و رعایت اصول بهنه سازی سایت، توجه ویژه ای نسبت به گرافیک جذاب برای وب سایت های شما توسط گرافیست های با تجربه و ماهر دارد. و همچنین به میزان جذب مخاطبین و افزایش تعداد فروش و مشتریان برای شما نیز دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو نگاه ویژه ای دارد.

نکته مهم در جذب مخاطبان و مشتریان، رعایت موارد بازاریابی اینترنتی می باشد، که مهمترین مسئله در بازار یابی اینترنتی، دیده شدن در ابتدای لیست های موتورهای جست و جو می باشد. رسیدن به این مورد تنها با رعایت موارد سئو و اصول بهینه سازی سایت امکان پذیر خواهد بود، همچنین رعایت موارد HEO در جذب و ماندگاری مخاطبین برای شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو رعایت تمام این اصول حرفه ای را برای طراحی سایت حرفه ای در دستور خود دارد، و مهمترین وظیفه خود را ارائه وب سایتی به شما می داند که ابزار خوبی برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در اختیار شما قرار دهد. شما تفاوت و وجه تمایز شرکت طراحی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را می توانید در بخش بهینه سازی سایت مطالعه و نتایج بدست آمده را مشاهده نمایید.

شاید بسیاری از شرکت های طراحی سایت حتی با هزینه های ناچیز برای شما اقدام به طراحی سایت نمایند، اما مطمئنا این وب سایت ها کارایی خاصی برای شما در تجارت الکترونیک نخواهند داشت. شما تصور نماید که نیاز به خرید لپتاپ دارید، در گوگل واژه خرید لپتاپ را سرچ می نمایید و اگر قصد خرید اینترنتی را داشته باشید قطعا نهایتا دو صفحه ی اول جست و جو شده را مطالعه و از معتبر ترین و جذاب ترین وب سایت که در آن اعتماد سازی برای مشتریان نیز در نظر گرفته شده باشد، اقدام به خرید می نمایید.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو به جز اصول طراحی حرفه ای سایت نیز، آشنا به تمام قوانین تجارت الکترونیک و موارد حقوقی و قانونی در تجارت الکترونیک می باشد، که می تواند تمام موارد اعتماد سازی برای خرید مشتریان را از وب سایت شما، در آن طراحی و رعایت نماید.

لطفا قبل از اقدام به طراحی سایت برای تجارت خود اقدام به تحقیق نمایید و حداقل چندین مقاله کوتاه شرکت ما را در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی مطالعه نمایید.

این یک شعار و تبلیغ نیست:

هدف ما ارتقاء سطح تجاری شماست، مطمئن باشید رضایت و پیشرفت شما باعث خشنودی و پیشرفت ما نیز خواهد بود.

ویژگی اصلی طراحی سایت های B2B مقوله پیاده سازی تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی می باشد. در این وب سایت ها معمولا دو بنگاه تجاری با همکاری هم محصولات و خدمات خود را به فروش می رسانند و یا آنها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

در اینگونه وب سایت ها معمولا یک شرکت تجاری تولید کننده و شرکت دیگر خریدار و عرصه کننده محصولات می باشد. معمولا در اینگونه تجارت و پیاده سازی اینگونه تجارت ها، حاصل و نتیجه بدست آمده بسیار سودآور و در اصطلاح تجاری آن " برد - برد " می باشد.

یعنی به واسطه این گونه تجارت و طراحی سایت دو شرکت در کنار هم محصولات خود و خدمات خود را ارائه می دهند و مخطبان زیادی را با این همکاری نیز پیدا می نمایند.

البته با توجه به در سر های شراکت معمولا در دنیای واقعی کمتر مسئله همکاری بین شرکت های تجاری را با هم دیده ایم، اما با واسطه راه اندازی و طراحی سایت های B2B و جدا بودن کامل هزینه ها و مشخص بودن کامل نرخ سود دهی دو طرف، باعث رضایت مندی شرکت ها از مشارکت به این روش با یکدیگر بوده است.

هدف از طراحی سایت های B2B ایجاد تجارت الکترونیکی پر سود تر از تجارت الکترونیک های بنگاه با مشتری می باشد.

زیرا مثلا اگر دو شرکت فروش قطعات لوازم یدکی خودرو و فروش خودرو در کنار هم و در یک وب سایت مشترک اقدام به ارائه محصولات و خدمات خود نمایند، مسلما بازدید کنده و مشتری فراوانی را بدست خواهند آورد و همچنین با توجه به هم راستا بودن زمینه فعالیت آنها، دو شرکت می توانند باعث فروش بیشتر برای یکدیگر شوند؛

چون مسلما هر مشتری که ماشین خریداری می نماید نیاز به قطعات یدکی آن را نیز احساس خواهد کرد و هر مشتری که ماشین او دچار افت شده و نیاز به قطعات لوازم یدکی زیاد پیدا می کند نیاز به خرید ماشین جدید را حس خواهد کرد.

فرض نمایید در کنار این دو تجارت، بنگاه تجاری دیگری که مسائل مربوط به تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع خودرو را انجام می دهد در کنار دو بنگاه تجاری قبلی قرار گیرد، مسلما با گرد هم آوری این مسائل مشترک ما می توانیم باعث ایجاد یک تجارت بزرگ در زمینه خودرو شویم.

پس با طراحی سایت با این روش و پیوند چندین بنگاه تجاری ما می توانیم باعث یک سودآوری فوق العاده زیاد شویم.

البته رسیدن به تمام این مسائل نیاز به دانش فراوان در زمینه تجارت الکترونیک و علم روز طراحی سایت می باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با داشتن متخصصان خبره فناوری اطلاعات و طراحان حرفه ای سایت و با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های نیازمندی و تجاری و فروشگاهی، می تواند بهترین مشاور شما در زمینه طراحی سایت های B2B و تجاری باشد.

لطفا نتایج ما را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید و در صورت تصدیق گفته های ما هرچه زودتر برای داشتن یک تجارت پر سود با ما تماس بگیرد.

هدف ما ارتقاء سطح تجاری همه مشاغل هموطنان عزیزمان می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مشاوران و متخصصان ما در صورت نیاز نداشتن شما به وب سایت های بزرگ و هزینه های اضافی برای طراحی سایت تمام مسائل را برای شما بازگو خواهند نمود و بهترین حالت را برای پیشرفت به شما پیشنهاد خواهند نمود.

با توجه به اینکه در طراحی سایت های B2B دو و یا چندین شغل در کنار هم جمع می شوند و اقدام به فروش کالا و خدمات می نمایند، این مسئله همانگونه که در پیش تر توضیح دادیم باعث پیشرفت و موفقیت و همچنین سود آوری بیشتر برای شرکت های تجاری خواهد شد.

مهمترین دلیل موفقیت در انجام هر کاری در دنیا مسلما همکاری می باشد.

وب سایت های B2B با توجه به استفاده از اصل اصولی همکاری و پیاده سازی منطقی این تجارت، روش خوبی برای همکاری های تجاری چندین شرکت با هم می باشد.

مهمترین اصل در پیاده سازی چنین تجارتی در اینترنت، نیاز به آشنایی با مسائل حرفه ای طراحی سایت و تجارت الکترونیک دارد. زیرا در صورت نا آگاهی با این مسائل و متد ها و روش های روز دنیا، قطعا نمی توانیم به هدفی که مد نظر داریم در پیاده سازی و طراحی سایت برای اینگونه بنگاه های تجاری دست پیدا کنیم.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، با استفاده از متخصصان حرفه ای و آشنا به علوم روز فناوری اطلاعات، برای شما اقدام به طراحی سایت های B2B می نماید که در آن تمام مسائل حرفه ای طراحی سایت رعایت شده و موارد بهینه سازی سایت نیز در آنها اعمال شده باشد.

ویژگی اصلی طراحی سایت B2B دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. قطعا برای راه اندازی وب سایت های B2B نیاز به روش های اختصاصی و پیشرفته ای خواهیم بود که بتوان با آن تمام مسائل مربوط به همکاری و مشارکت دو تجارت را در کنار هم قرار داد.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت B2B موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشی یا برای مؤسسات و مراکز آموزشی صورت می گیرد که به آن سایت آموزشگاه می گوییم و یا برای ارائه محتوا و خدمات آموزشی به صورت آنلاین صورت می گیرد که به آن سایت آموزش آنلاین می گوییم. البته وبسایت آموزشگاه ها نیز می تواند از امکانات یک سایت آموزش آنلاین برخوردار باشد.

طراحی سایت آموزشگاه

آموزشگاه ها در هر سطحی که باشند، از آموزشگاههای کودکان گرفته تا دانش آموزان و در نهایت آموزشهای دانشگاهی و همچنین آموزشهای تکمیلی و جنبی، قطعا برای معرفی کلاس ها و خدمات آموزشی خود نیاز به وبسایت دارند. سایت آموزشگاه بهترین جایی است که می تواند معرف سابقه و فعالیتها و مزایای آموزشگاه در میان رقبایش باشد. مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم بویژه افرادی که اهل یادگیری و آموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و نهایتا تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جستجوهای اینترنتی استفاده می کنند. بنابراین وبسایت آموزشگاهی که بخوبی طراحی و مدیریت شده باشد و بویژه در نتایج جستجوی گوگل جایگاه خوبی داشته باشد، می تواند نقش بسزایی در جذب مشتریان آموزشگاه ایفا کند.
علاوه بر جذب مشتریان جدید، طراحی سایت آموزشگاه باید به گونه ای باشد که فراگیران کنونی آموزشگاه و حتی فارغ التحصیلان و مشتریان قبلی آن نیز همچنان بتوانند بوسیله سایت با آموزشگاه در تعامل باشند و از محتوا و امکانات آن استفاده کنند.

امکانات و قابلیتهای یک سایت آموزشگاه خوب می تواند شامل موارد زیر باشد:

تاریخچه و معرفی آموزشگاه
اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
تفصیل دوره های آموزشی نظیر اهمیت و ضرورت دوره، سرفصل مطالب دوره، دستاوردهای دوره آموزشی و ...
شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان
برنامه زمان بندی کلاس ها
ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
صدور کارت آزمون
صدور کارنامه و اعلام نتایج
دانلود پاورپوینت اساتید، نمونه سؤالات و ...
تصاویر و ویدیوهای آموزشی
گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن
درج نظرات فراگیران راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
معرفی اساتید و مربیان
انجمن گفتگو ویژه تعامل فراگیران آموزشگاه با هم و تعامل فراگیران و اساتید
برگزاری نظرسنجی های آنلاین در مورد دوره های آموزشی فعلی و دوره های جدید
و ...

طراحی سایت آموزش آنلاین

امروزه اینترنت خود به یکی از بهترین ابزارهای آموزشی بدل شده است. برگزاری دوره های آموزشی و کلاسهای مجازی در وبسایتهای اینترنتی به امری رایج تبدیل شده است که همزمان با افزایش ضریب نفوذ و سرعت اینترنت در سرتاسر کشورمان، یکی از بهترین فرصت های کسب و کار و یکی از آینده دار ترین روش های آموزش است. مهمترین مزیت آموزش آنلاین و مجازی نسبت به آموزشگاههای سنتی در این است که مشتریان آنها به منطقه و شهر آموزشگاه محدود نمی شوند و هر کس در هر نقطه ای از کشور و حتی جهان می تواند از خدمات آموزشی آنها استفاده کند.
بنابراین امکانات لازم برای آموزش های مجازی می تواند هم بصورت مستقل در قالب یک سایت آموزشی طراحی شود و هم به سایت یک آموزشگاه سنتی اضافه شود. امکاناتی چون تعریف دوره های آموزشی رایگان و تعریف دوره های آموزشی با اخذ شهریه یا حق اشتراک و کلاسهای مجازی با قابلیت گفتگوی آنلاین استاد و فراگیران. همچنین امکان برگزاری آزمونهای آنلاین و ...

طراحی سایت آموزشی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

تمامی مؤسسات و مراکز آموزشی، مهد کودک ها، مدارس، کلاس های زبان، کلاس های کنکور، معلمان و اساتید می توانند از وبسایتهای آموزشی برای کار و فعالیتهای خود استفاده کنند. همچنین دانشجویان و سایر افرادی که دانش و مهارت خاصی دارند و علاقمند به آموزش آن به دیگران هستند می توانند یک سایت آموزشی راه اندازی کنند و از طریق آن ضمن ارائه دانش و تجربیات خود به دیگران، تخصص و برند شخصی خود را نیز مطرح کنند.

ویژگی ها و مزایای طراحی سایت آموزشی توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو :

سایت های آموزشی طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو علاوه بر امکانات مذکور دارای گرافیک مناسبی است که ضمن ایجاد جذابیت، چشم را نیز خسته نکند. زیرا کاربران مدت زمان قابل توجهی را در سایت های آموزشی سپری می کنند و خواندن مطالب آموزشی باید به گونه ای باشد که چشم کاربر اذیت نشده و کاربر کمتر خسته شود و علاقمند به مطالعه بیشتر باشد. همچنین کاربر باید بتواند براحتی به قابلیتها و محتوای مختلف سایت دسترسی داشته باشد، به همین علت منوها و رابط کاربری آسان در طراحی یک سایت آموزشی بسیار اهمیت پیدا می کند.
سیستم مدیریت محتوای ساده و سریع سایت های آموزشی طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو نیز از جمله مزایای غیر قابل انکار برای مدیران سایت های آموزشی است. زیرا مدیر سایت آموزشی دائما باید محتوای سایت را بروز کند و علاوه بر متن، تصاویر و ویدیوهای آموزشی را نیز سریعا آپلود کرده در اختیار مخاطبان قرار دهد.

اما بدون شک مفیدترین مزیت سایت آموزشی طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو قابلیت فوق العاده آن برای قرار گرفتن محتوای آموزشی شما در بالاترین نتایج جستجوی گوگل است. قالب و معماری سایت کاملا منطبق با جدیدترین الگوریتمهای گوگل و سایر موتورهای جستجو طراحی می شوند و دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو تضمین می کند سایت آموزشی شما هیچ مشکل فنی از این لحاظ نداشته باشد.

 

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت مرتبط با حیوانات

متقاضيان طراحي سايت حيوانات را مي توان به چند دسته تقسيم كرد از جمله: مراكز فروش حيوانات، دامپزشك ها و شركت هاي وارد كننده ي تجهيزات پزشكي.

طراحي سايت براي مراكز فروش حيوانات

مراكز فروش حيوانات مي توانند با طراحي يك سايت به فروش حيوانات خود به صورت اينترنتي، فروش لوازم جانبي نگهداري از حيوان و ديگر تجهيزات مورد نياز بپردازند. در طراحي سايت براي مراكز فروش حيوانات، مي توان بخش هايي مانند: گالري تصاوير، معرفي حيوان و نژادهاي هر يك، تالارهاي گفت و گو ميان كاربران عضو سايت و بسياري بخش هاي ديگر در نظر گرفت.

طراحي سايت براي دامپزشكان

دامپزشكان با طراحي يك سايت اختصاصي مي توانند به معرفي خود و سوابق كاريشان بپردازند و به صورت اينترنتي اطلاعاتي را در اختيار بازديدكنندگان سايت قرار دهند و در قسمت پرسش و پاسخ به سوالات كاربران در ارتباط با حيوانات جواب دهند. همچنين مي توانند آخرين اخبار دنياي حيوانات را در اختيار علاقمندان گذاشته تا انها را نيز در جريان قرار دهند.

طراحي سايت براي شركت هاي وارد كننده تجهيزات دامپزشكي

شركت هاي وارد كننده تجهيزات دامپزشكي با داشتن يك سايت مي توانند به فروش آنلاين تجهيزات خود بپردازند و اطلاعاتي مختصر در مورد هر يك از تجهيزات و نحوه استفاده از آنها را در اختيار دامپزشكان وعلاقمندان قرار دهند. اين گونه شركت ها مي توانند آدرس و شماره تماس مراكز خدماتي خود را در سايت قرار دهند تا بازديدكنندگان سايت در صورت نياز با اين مراكز در ارتباط باشند.

آيا مي خواهيد سايت خود را به يكي از پر بازديدترين سايت ها تبديل كنيد؟

اگر شما هم جزو فروشندگان حيوانات هستيد و يا دامپزشكي هستيد كه مي خواهيد خود را به كاربران اينترنت بشناسانيد و يا حتي از شركت هاي توليد كننده ي تجهيزات دامپزشكي هستيد و مي خواهيد در فروش محصولات خود رشد چشمگيري داشته باشيد، مي توانيد با درخواست طراحي سايت حيوانات به صورت تخصصي در رتبه بندي هاي گوگل در مقام هاي اوليه قرار بگيريد و پيشرفت خوبي را در دنياي اينترنت داشته باشيد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو در طول شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به همه ی کارفرمایان عزیز می باشد .

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت تخفیف گروهی

سایت تخفیف گروهی یا خرید گروهی، وب سایتی است که در آن مدیران این وب سایت ها و طرف قرار داد شدن با کارفرمایان در زمینه های مختلف کاری و خدماتی، میتوانند تخفیف هایی را به صورت های مختلف جمع و در اختیار کاربران قرار دهند.

به طور خلاصه سایت تخفیف، نوعی از سایت نیازمندی می باشد که در آن تنها محصولات و خدماتی قرار داده شده اند، که تخفیف دارند!

طراحی این شکل از سایت ها باید بر پایه ی سئو و کاربر پسندی باشد تا علاوه بر ورود کاربران سایت خود، از این مشتریان و کاربران نگهداری کند و اصطلاحا مشتری دائم خود کند. از جمله تجربیات طراحی سایت های تخفیف دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می توان، آوردن سایت تخفیف طراحی شده توسطدپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، به صفحه ی اول گوگل روی کلمات تخفیف، تخفیف گروهی، سایت تخفیف، سایت خرید گروهی، تخفیف لیزر های زائد و ... می باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکوتوانسته است سیستم تخفیفی جامعی را که برای اولین بار در ایران است، یعنی ترکیب سایت تخفیف و کپن را راه اندازی کند و نرم افزاری کامل و بدون نقص در این زمینه، طراحی نماید. ایده گرفتن از سایت های قدیمی و موفق در زمینه ی تخفیف و اضافه نمودن ویژگی های مناسب و کاربردی دیگر در سایت و ترکیب سایت تخفیف و کپن در یک سایت، تنها گوشه ای از نرم افزار قدرتمند طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

وب سایت های موفق و قدیمی در ایران در زمینه ی سایت تخفیف، نت برگ و تخفیفان می باشند که توانسته اند با ایده ی جدیدی که از سایت گروپ آن که شکل موفق خارجی سایت های تخفیف هست، گرفته اند، خود را در میان مردم جا بیاندازند.

طراحی وب سایت تخفیف باید به گونه ای باشد که کاربر را ابتدا با سئوی قوی به سایت بکشاند و سپس با استفاده از امکانات کامل و user friendly ، کاربر را مشتری دائم خود کند.

گرفتن تخفیف های مناسب توسط مدیران و بازاریابان سایت، باید به طور دقیق و با توجه به نیاز جامعه انجام گردد. دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با توجه به تجربه ها و آنالیزهای بسیار در این زمینه و مشتریان موفق خود، میتواند راهکارها و مشاوره های دقیقی را به مشتریان طراحی سایت تخفیف خود قبل از شروع کار ارائه دهد. این کار شاید تا حد بسیاری شمارا در مسیری که انتخاب کرده اید جلو بیاندازد و از آزمون و خطاهای بی مورد توسط شما جلوگیری گردد.

طراحی سایت تخفیف، یکی از تخصصی ترین شکل های سایت ها می باشد که یکی از تخصص های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکومی باشد.

ویژگی مهمی که یک سایت تخفیف گروهی باید داشته باشد، داشتن ارتباط با مراکز مختلف جهت در اختیار گذاشتن تخفیف های گروهی برای کاربران خود می باشد.

برای سایت های تخفیف بهترین گزینه ها برای همکاری، مراکز تفریحی می باشند، زیرا بیشتر کاربران اینترنتی برای مراجعه به مراکز تفریحی برای جمع خود و دوستان خود، به دنبال شرایطی می گردند که هزینه ها را پایین تر بیاورند.

شاید بسیاری از شما با وب سایت نت برگ آشنایی دارید و شاید حداقل یکبار از تخفیف های گروهی این وب سایت استفاده کرده اید. این مرکز با استفاده از جذابیت تخفیف برای ایرانیان و همچنین همکاری با مراکز تفریحی معروف و حتی کالا های معروف و رستوران های معتبر، توانسته تعداد زیادی کاربر را جذب وب سایت خود نماید و همچنین به درآمدزایی اینترنتی مناسبی از این طریق دست پیدا نماید.

اگر قصد داریم وب سایتی با این شیوه طراحی نمایم، ابتدا بهتر است مطالعه مناسب و برنامه ریزی کاملی برای هدف خود نماییم، سپس بعد از برنامه ریزی مناسب با همکاری با یک شرکت معتبر طراحی سایت، اقدام به طراحی سایت نماییم.

هدف اصلی از طراحی سایت تخفیف گروهی، درآمد زایی اینترنتی و افزایش فروش می باشد. با راه اندازی وب سایتی به منظور ارائه تخفیف های گروهی ما می توانیم حتی پایه گذار یک تجارت الکترونیک B2B نیز به شیوه ای نو و با استفاده از جذابیت تخفیف برای مردم باشیم.

این ایده در جهان نیز از نظر کاربران بسیار جذاب و پر بازدید و پر استفاده بوده است و در کشور عزیزمان ایران نیز این ایده با استقبال فراوانی هم از مردم و هم از مراکز فروش و تفریحی و تجاری، رو به رو بوده است.

برای رسیدن به این ایده، نیاز به طراحی سایت حرفه ای و معرفی مناسب در اینترنت داریم و همچنین وب سایت ما باید به گونه بهینه سازی شده باشد و دارای سئوی قوی باشد، که در کلمات کلیدی مانند:

تخفیف
تخفیف گروهی
تخفیف و خرید گروهی
سایت تخفیف
سایت تخفیف گروهی
وب سایت برای تخفیف
تخفیف نت برگی
و...
در رتبه خوبی از لیست موتور های جست و جو قرار گیرد، زیرا با توجه به داشتن رقبای مانند نت برگ، باید تلاش زیادی نمایید که از رقیب خود پیشی گرفته و به پیروزی و موفقیت بزرگتری دست پیدا نمایید.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با توجه به سابقه درخشان در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گر، که می توانید نتایج بدست آمده را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، می تواند بهترین همراه و همکار شما برای رسیدن به این موفقیت بزرگ باشد.

زیرا تفاوت و وجه تمایز دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با سایر شرکت های طراحی سایت، هدف این شرکت می باشد که :

هدف ما پیروزی و ارتقاء تجاری شما می باشد، پیروزی شما پیروزی ما است.

مهمترین دلیل موفقیت در طراحی سایت های تخفیف گروهی، رسیدن به آمار بازدید بالا و همچنین داشتن کاربران فراوان می باشد. زیرا به این طریق می توان کاربران را با توجه به جذابت خدمات ارائه شده و تخفیف های ارائه شده تبدیل به خریداران برگه های تخفیف نمود.

برای رسیدن به آمار بازدید زیاد و واقعی حتما باید دو موضوع مهم رعایت شود:

بهینه سازی سایت
بک لینک
با این دو مورد می توان در موتور های جستجو به صدر لیست سرچ کلمات کلیدی وب سایت خود برسیم.

راه رسیدن به این موضوع آشنایی کامل به الگوریتم های جدید موتورهای جستجوگر می باشد، و یا اینکه همکاری با شرکت های معتبر و با تجربه در زمینه طراحی سایت، که بتواند ما را در این راه رهنمود نماید.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو یکی از با سابقه ترین شرکت های طراحی سایت می باشد که با توجه به سابقه درخشان در زمینه بهینه سازی سایت می تواند بهترین وب سایت تخفیف گروهی را برای شما طراحی نماید و تمام مسائل مربوط به سئوی وب سایت را در کنار طراحی حرفه ای سایت برای شما به صورت رایگان انجام دهد.

زیرا هدف دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکوپیشرفت و پیروزی شما می باشد.

ویژگی اصلی طراحی سایت تخفیف دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. قطعا تکراری بودن ایده ها در یک سایت تخفیف تاثیر کمتری در جذب مخاطب نیز خواهد داشت.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت تخفیف موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

 

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت شخصی

گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می تواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشد، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که لازم به داشتن سایت شخصی هستند، چندین برابر مفید تر می باشد.

نمایش مشخصات، رزومه ی فردی، اطلاعات تماس، داشتن گالری تصویر و یا گالری فیلم، نمایش تخصص ها و یا خدمات قابل ارائه، نوشتن پست ها و مطالب با امکان دسته بندی و ده ها امکان دیگر از جمله قابلیت هایی است که یک فرد با طراحی سایت شخصی می تواند به آن برسد.

طراحی سایت شخصی از چند منظر قابل بررسی است:

مهمترین مسئله ای که یک سایت شخصی با آن درگیر است، قالب و گرافیک زیبای سایت می باشد. گرافیک و قالب سایت شخصی باید با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که فرد مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. شکل قالب می تواند با توجه به عکس فرد و یا زمینه ی کاری وی باشد.
دومین مسئله ای که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت، بحث امکانات وب سایت است. نمایش مشخصات فرد، پست ها و مطالب دسته بندی شده بر اساس موضوع و تاریخ، گالری های مختلف مانند عکس و فیلم و صدا و ... همگی می تواند در سایت شخصی قرار بگیرند. امکانات باید با توجه به هدف طراحی به سایت اضافه گردند.
مسئله ی دیگری که در طراحی وب سایت های شخصی باید مورد بررسی قرار داد، دیده شدن سایت توسط کاربران است. یعنی پیدا کردن بازدید کننده برای سایت. برای این مورد مهمترین کاری باید در طراحی سایت لحاظ کرد بحث سئوی سایت و بهینه سازی وب سایت برای گوگل است. طراحی استاندارد سایت بر اساس آخرین الگوریتم های موتورجستجوگر گوگل و ساخت قسمت های مفید برای سئوی داخلی، از جمله مواردی است که در طراحی سایت شخصی باید در نظر گرفت.
دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با تجربه ی فراوان در طراحی سایت های شخصی به اصطلاح Personal میتواند علاوه بر طراحی، مشاوره ی کاملی در این زمینه به شما ارائه دهد.

ویژگی مهمی که یک وب سایت شخصی باید آن را دارا باشد، داشتن گرافیکی جذاب و متناظر با شخصیت کسی که آن وب سایت برای ایشان ایجاد می گردد. موارد و حالت ها و زمینه کاری که وب سایت برای یک شخص ایجاد می گردد، باید در وب سایت با یک دید کلی بیان شود؛ که این مسائل فقط با داشتن یک طراح حرفه ای سایت و یک گرافیست ماهر امکان پذیر خواهد بود.

در طراحی وب سایت های شخصی باید تمام موارد صلیقه ای شخصی را با توجه به اصول بهینه سازی سایت، سازگار نمود و در صورت امکان، آنها را پیاده سازی نمود. زیرا باعث جذب مخاطبان خاص آن وب سایت شخصی خواهد شد.

در این گونه وب سایت ها باید توجه نماییم که بسیاری از امکانات اضافی را از آن حذف نماییم و در صورتی که نیاز به آن ابزار در سایت احساس می شد، آن را به وب سایت اضافه نماییم.

امکانات و ویژگی های که معمولا یک وب سایت شخصی باید دارا باشد، از جمله زیر است:

دسته بندی ساده مطالب و معمولا یک سطری
بخش اخبار
بخش مقالات
بخش نمونه فعالیت ها
بخش تماس و نظرات
با این امکانات و ویژگی ها می توان دارای یک سایت شخصی و بهینه شد.

هدف اصلی از ایجاد یک وب سایت شخصی معمولا معرفی یک شخص و یا تبحر شخصی یک فرد، مثلا هنر یا کار و تخصص او ایجاد می گردد.

اشخاص معمولا برای معرفی خود و ارتباط جازی و از راه دور با مخاطبین خود در دنیای اینترنت نسبت به ایجاد این وب سایت ها اقدام می نمایند.

مثلا یک عکاس و هنرمندی که برای عرضه هنر و کار خود ویترین و مغازه ای ندارد، می تواند با طراحی یک وب سایت شخصی، هنر و کار خود و همچنین شخصیت خود را در جامعه به صورت مجازی معرفی نماید.

حتی در صورت معرفی موفق و دیده شدن فراوان، بعد از مدتی می تواند از طریق وب سایت برای خود درآمدزایی نیز نماید و کار برای خود ایجاد نماید و یا حتی آفرینش های خود را به فروش برساند.

با تمام این مسائل که توضیح دادیم، هدف اصلی وب سایت های شخصی معرفی و ارتباط با مخاطبان می باشد که طراحی سایت اینگونه سایت ها معمولا با این هدف برنامه ریزی می شود.

دلیل موفقیت که می توان برای بسیاری از وب سایت های شخصی در نظر گرفت، دیده شدن و بازدید فراوان و داشتن مخاطبان فراوان می باشد.

برای رسیدن به این موفقیت یا باید مثل بسیاری از بازیگران و خوانندگان که اقدام به طراحی سایت شخصی برای خود نمودند، دارای هواداران و طرفداران بیشمار باشید، و یا اینکه بتوانید خود را در جامعه مجازی با روش های حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت، به طور گسترده معرفی نماید.

البته در مورد داشتن طرفداران بیشمار نیز حتی اگر تبلیغات و اصول بهینه سازی سایت را رعایت ننمایید، ممکن است وب سایتی دیگر با هدف استفاده از شهرت شما، و با استفاده از اصول طراحی سایت و بهینه سازی سایت، وب سایت خود را بالا برده و برای شما حتی دردسر هایی ایجاد نماید.

توصیه ما به شما رعایت موارد بهینه سازی سایت و اصول حرفه ای طراحی سایت برای شماست. شما با رعایت این موارد می توانید خیلی راحت در لیست موتور های جست و جو بالا رفته و با تبلیغات اندکی دارای پیج رنک بالایی شود.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با توجه به داشتن طراحان حرفه ای سایت و رعایت موارد بهینه سازی سایت، و با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت های شخصی و... می تواند وب سایتی عالی و مطابق با شخصیت و صلیقه شما و البته اصول حرفه ای روز دنیا به شما ارائه دهد.

ویژگی اصلی طراحی سایت شخصی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. مهمترین مسئله و ویژگی و خاصیتی که یک سایت شخصی نیز باید دارا باشد، منحصر به فرد بودن سایت از لحاظ قالب گرافیکی می باشد که این مهم در صورت اختصاصی بودن طراحی امکان پذیر خواهد بود؛ معمولا استفاده از ابزار های آماده طراحی سایت، باعث شباهت فراوان بسیاری از وب سایت ها با هم خواهد شد.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت شخصی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

 

دنبال کردن این مطلب

طراحی سایت فروش شارژ

امروزه با توجه به اینکه افراد ترجیح می دهند تمام نیازهای خود را از طریق اینترنت رفع کنند. سایت های فروش کارت شارژ، مشتریان خود را دارد زیرا خرید از این سایت ها باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود.

سایت فروش کارت شارژ سایتی جامع جهت فروش کارت شارژ انواع اپراتور های تلفن همراه می باشد. در طراحی سایت فروش شارژ دسترسی راحت به شارژ کارت و امن از مهمترین رکن ها می باشد. در طراحی سایت برای فروش شارژ اصل سادگی و ایجاد اعتماد برای مشتریان، نکته مهمی است که باید در طراحی سایت رعایت شود.

طراحی سایت فروش شارژ به گونه ای است که از اتصال آنلاین به چند درگاه بانکی پشتیبانی می نماید و بدین صورت کلیه کارت های بانکی عضو شتاب قابلیت خرید از سایت شما را خواهند داشت.

سئوی قوی در طراحی اینگونه سایت ها نیز بسیار اهمیت دارد تا سایت شما بتواند در لینک های بالاتری قرار گیرد و بازدید بیشتری داشته باشید. رعایت اصول بهینه سازی سایت از جمله این موارد است که توسط دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو کاملا رعایت می شود.

با توجه به اینکه کارت شارژ یک کالای مصرفی محسوب میشود و با وجود اینکه حاشیه سود بسیار کمی دارد اما در دراز مدت می تواند درآمد قابل توجهی برای مدیر سایت داشته باشد.

افرادی که به دنبال سود بالا هستند از طراحی اینگونه سایت ها استقبال می کنند زیرا اینگونه سایت ها پس از مدتی می تواند بازدید بالایی داشته باشد و از طریق تبلیغات مشتری جذب می کنند .

امکانات طراحی سایت فروش شارژ

√ امکان فروش شارژ از طریق درگاه های بانکی
√ قالب داینامیک
√ امکان ثبت کلمات کلیدی برای هر صفحه از سایت
√ ماژول لینک های مرتبط
√ نقشه سایت
√ فرم ارتباط با ما
√ آمار بازدیدکنندگان سایت
√ قابلیت تغییر تمامی متن ها و عکس ها
√ ماژول خبرنامه و ارسال تایید عضویت توسط ایمیل
√ اسلاید تصاویر داینامیک جی کوئری
√ و...

ویژگی اصلی که در طراحی سایت فروش شارژ باید آنرا در نظر بگیر و رعایت نماییم، سادگی در خرید شارژ برای مشتریان می باشد.

مثلا برای خرید شارژ هر یک از خطوط موبایل، فقط یک کلیک ما را به درگاه خرید متصل نماید.

همچنین داشتن چندین درگاه خرید اینترنتی از بانگاه های مختلف برای خرید، که تمام مشتریان با کارتهای مختلف بتوانند به راحتی از وب سایت شما خرید شارژ را انجام دهند، از جمله مواردی است که باعث بخشیدن ویژگی سادگی به خرید شارژ آسان از وب سایت شما منجر شود.

همچنین قرار دادن بخش های جذاب و بازی های آنلاین در وب سایت های فروش شارژ می تواند باعث جذابت اینگونه وب سایت ها برای مشتریان شود و همچنین باعث افزایش فروش شما در زمینه شارژ موبایل شود.

برای داشتن اینچنین وب سایت هایی نیاز است که موارد حرفه ای طراحی سایت رعایت شود و همچنین طراحی سایت برای شما به صورتی اختصاصی و منحصر به فرد و با گرافیکی جذاب انجام شود.

هدف اصلی از طراحی سایت فروش شارژ، همانگونه که از اسم آن پیداست، فروش شارژ خطوط موبایل از جمله:

شارژ همراه اول
شارژ ایرانسل
شارژ تالیا
شارژ رایتل
می باشد. که این روش خرید شارژ امروزه رواج بیشتری پیداکرده است نسبت به سابق که تهیه شارژ از مغازه ها و دکه های روزنامه فروشی بود. زیرا به راحتی و با چندین کلیک ساده یک مشتری بدون طی مسافت می تواند برای خط خود شارژ مبلغی تهیه نماید.

اما نکته مهم این می باشد که وب سایت ما در موتورهای جستجوگر دیده شود و در لیست جستجو کلمه کلیدی مثل شارژ موبایل در رتبه های نخست این لیست قرار گیرد.

زیرا امروزه موتورهای جستجو گر برای وب سایت های فروشگاهی، بازاریابان خوبی می باشند که مشتریان را به آنها هدایت می نمایند.

برای رسیدن به این هدف باید موارد بهینه سازی سایت را حتما رعایت نماییم، همچنین در طراحی سایت فروش شارژ باید تمام موارد حرفه ای سایت را رعایت نمود تا وب سایت رتبه ی خوبی در لیست موتورهای جستجو داشته باشد.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت فروش شارژ باشد.

لطفا نتایج بدست آمده دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو را در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید.

رسیدن موفقیت در طراحی سایت های فروش شارژ فقط در سایه داشتن بازدید کننده فراوان و فروش زیاد می باشد.

برای رسیدن به این موفقیت تنها کاری که باید انجام دهیم، رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت و موارد بهینه سازی سایت می باشد، که باعث افزایش تعداد بازدید کننده از وب سایت ما خواهد شد و در نتیجه این امر، افزایش تعداد مشتریان و افزایش فروش خود را شاهد خواهیم بود.

ما می توانیم با گرفتن بک لینک برای وب سایت خود و تبلیغات موثر در وب سایت های معروف و پر بازدید باعث افزایش تعداد بازدید کننده برای وب سایت خود شویم اما بهترین روش تبلیغ و بدون هزینه، استفاده از موتور های جستجو و ورودی های آنها برای جذب مشتری می باشد.

در صورت رعایت موارد حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت می توانیم به راحتی و طی زمان اندکی به موفقیت و افزایش فروش دست پیدا نماییم.

دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایت می باشد که سابقه ای درخشان در زمینه طراحی سایت های حرفه ای برای مشتریان خود داشته است. شما دلیل این گفته های ما را می توانید با مراجعه به بخش بهینه سازی مشاهده نماید و دلیل گفته های ما را خودتان تصدیق نمایید.

ویژگی اصلی طراحی سایت فروش شارژ دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت فروش شارژ موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی دپارتمان طراحی وب سایت شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو می باشد.

 

دنبال کردن این مطلب
ratingValue4.8 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 2057