طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی پرتال

شرکت طراحی سایت فاواکو از سال 1384 تا کنون به صورت مداوم خدمات طراحی سایت تخصصی و بهینه سازی سایت تضمینی را به کارفرمایان خود ارائه می نماید . مهم ترین وجه تمایز خدمات طراحی سایت تخصصی فاواکو این مورد می باشد که تمامی خواسته های طراحی و برنامه نویسی کارفرمایان خویش را به صورت کامل و بدون اعمال تغییرات و یا سلیقه ی شخصی ، به مرحله اجرا درمی آورد . طراحی سایت تخصصی در فاواکو شامل نه مرحله می باشد ، در ابتدا و پس از درخواست کارفرما واحد مشاوره به صورت رایگان اقدام به دریافت اطلاعات از کارفرما ، پردازش اطلاعات و نیاز سنجی می کند . در مرحله ی دوم واحد مشاوره اقدام به تعیین امکان سنجی و تحلیل نیاز های کارفرما در پروژه طراحی سایت دریافت شده ، می نماید . در مرحله بعد کارشناسان ضمن تماس با کارفرما استعلام هزینه ، زمان اجرا و اطلاعات لازم دیگر را به حضور کارفرما ارائه می دهند . و در نهایت پس از تفاهم با کارفرما عقد قرارداد صورت خواهد گرفت . در مرحله بعد ظاهر گرافیکی سایت ، طراحی شده و جهت تایید و اعمال تغییرات مدنظر کارفرما به حضور ایشان ارسال می گردد . در مرحله بعد پس از اعمال نظرات کارفرما در ظاهر سایت گروه برنامه نویسی اقدام به طراحی سایت به صورت حرفه ای می نماید . مرحله بعد شامل تست و تحلیل سایت و رفع مشکلات احتمالی آن می باشد . پس از آن نسخه آزمایشی سایت آماده شده و جهت تایید کارفرما ، ارائه خواهد شد . در مرحله بعد پس از اعمال تغییرات مورد نظر کارفرما ، پروژه طراحی سایت آماده تحویل به کارفرما و بارگذاری می باشد . در نهایت تیم پشتیبانی و خدمات پس از فروش که جزئی از تعهدات دپارتمان طراحی سایت فاواکو می باشد ، وارد عمل می شود . جهت اجرای این فرآیند چهار قسمت به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با کارفرما در ارتباط هستند : 1 - واحد مشاوره: که وظیفه ارائه مشاوره تخصصی طراحی سایت به صورت رایگان به کارفرما را بر عهده دارد . 2 - مدیر پروژه: که کارشناسی متخصص و مسلط به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی سایت که با عنوان ناظر بر حسن اجرای هر پروژه و پل ارتباطی با کارفرما و تیم های طراحی و اجرا می باشد ، وظیفه ایشان در طول اجرای پروژه نظارت بر حسن انجام پروژه طراحی سایت ، دریافت نظرات ، خواسته ها و سوالات کارفرما و ارائه پاسخ مناسب به هر یک از درخواست های کارفرما می باشد . 3 - واحد طراحی گرافیک سایت : وظیفه اصلی این گروه طراحی ظاهر سایت مطابق با خواسته ها و نیازهای کارفرما و منطبق بر طراحی اصولی می باشد . 4 - واحد برنامه نویسی طراحی سایت : وظیفه این گروه دریافت خواسته های کارفرما و طراحی سیستم مدیریت محتوا و الحاقات مورد نیاز کارفرما و هماهنگ سازی ظاهر طراحی شده توسط واحد طراحی گرافیک سایت ، می باشد . بدیهی ست هرگونه تداخل ، عیوب و ایرادات احتمالی پس از تهیه نسخه اولیه نمایان خواهد شد و توسط کارشناسان بخش برنامه نویسی طراحی سایت این مشکلات به صورت کامل مرتفع خواهد شد . در انتها کارشناسان بخش پشتیبانی وظیفه دریافت مشکلات و خواسته های کارفرما و ارائه پاسخ مناسب و ارائه اقدامات لازم را برعهده دارند .

بدیهی ست شرح وظایف این مجموعه تضمین عملکرد کلیه امکانات سایت در لحظه تحویل و بروزرسانی و یا جا نمایی اطلاعات در سایت در چهارچوب قرارداد منعقده می باشد و درخواست های فراتر از چهارچوب قرارداد متضمن صرف هزینه و الحاقیات مربوطه به قرارداد منعقده می باشد .  

شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت و یا طراحی وب سایت خود را به متخصصان فاواکو واگذار نمایید، متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه در خصوص جدیدترین سیستم ها و استانداردهای طراحی سایت شما را در طراحی سایت حرفه ای همراهی خواهند نمود. شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو از اینکه طراحی سایت خود را به ما می سپارید بسیار خرسند است و به پشتوانه سابقه ده ساله خود در زمینه طراحی سایت به شما این اطمینان را خواهد داد که طراحی سایت شما با توجه به برنامه نویسی استاندارد و ظاهر مورد نظر شما و بهینه سازی مناسب می تواند رضایت شما را بصورت کامل جلب نماید. همواره توجه ما به نیازها و اهداف کارفرما و نوع فعالیت سایت ایشان و میزان بودجه اختصاص یافته به پروژه طراحی سایت ایشان در میزان هزینه لحاظ می گردد.
در طراحی سایت فاواکو رعایت اصول طراحی سایت و بهینه سازی سایت لحاظ شده و از نظر ساختار و کد نویسی بصورتی طراحی سایت انجام می گردد که به سرعت در موتورهای جستجو ایندکس یا ثبت شده و از امتیاز بالاتری برخوردار شود و در نهایت موجب افزایش میزان بازدیدکننده سایت شود.
هدف فاواکو از راه اندازی این طراحی وب سایت ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی وب سایت، پیاده سازی سیستم ها ی تحت وب، پرتال های تحت وب، نرم افزارهای تحت وب ، بهینه سازی سایت و سئو سایت می باشد. در ادامه به نکاتی در مورد طراحی وب سایت فاواکو اشاره می کنیم.
* طراحی وب سایت فاواکو با ده سال تجربه در زمینه طراحی سایت محل اطمینانی برای شما است که پروژه طراحی سایت خود را به ما بسپارید. مراحل طراحی سایت در فاواکو به ترتیب شامل: مشاوره رایگان و نیازسنجی کارفرما، امکان سنجی و تحلیل نیازهای کارفرما، استعلام هزینه و زمان اجرا و عقد قرارداد، طراحی گرافیکی ظاهر سایت و تایید کارفرما، برنامه نویسی و طراحی سایت، تست و تحلیل سایت و رفع مشکلات احتمالی، ایجاد نسخه آزمایشی سایت و تایید کارفرما، تحویل پروژه و بارگذاری سایت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.
* سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو: عملیات بهینه سازی سایت شامل دو قسمت می شود: 1. طراحی وب سایت بهینه شده 2. محتوی مناسب و بهینه شده. فاواکو طراحی سایت شما را به گونه ای انجام می دهد که مرحله اول که طراحی سایت بصورت بهینه شده می باشد بصورت کامل مرتفع گردد و با این کار صفحات مختلف سایت شما بهتر و بیشتر و سریعتر در موتورهای جستجو ایندکس یا ثبت شده و موجب افزایش قابل توجه ترافیک سایت شما به ازاء کلمات کلیدی مورد جستجو و قرار گرفتن در صفحات و رتبه بالاتری در موتورهای جستجو می شود. به تبع آن شما بیشتر در معرض دید مشتریان بالقوه ای که بدنبال جستجو محصول و یا خدماتی که شما ارائه می کنید هستند قرار خواهید گرفت.
* طراحی سایت مقرون به صرفه: شرکت طراحی سایت فاواکو برای کارفرمایان خاص خود که نیاز به امکانات ویژه و خاصی دارند امکان ارائه خدمات و برنامه نویسی اختصاصی را دارد . همچنین کارفرمایانی که از لحاظ طراحی سایت نیاز به امکانات خاص و ویژه ای ندارند و صرفا نیازمند یک سایت با ظاهری زیبا جهت ارائه محصولات یا خدمات خود می باشند با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متنوع امکان ارائه خدمات و طراحی سایت و بهینه سازی سایت با قیمت مناسب و مقرون به صرفه را داراست .
کاربردی بودن طراحی سایت : امروزه با گسترش وب سایت های اینترنتی و طراحی سایت های مختلف دیگر به مقوله طراحی سایت صرفاً به عنوان یک قالب گرافیکی زیبا توجه نمی شود ، بلکه طراحی سایت بایست به گونه ای انجام شود که در عین سادگی و زیبایی و کاربردی بودن امکان جذب مشتریان بالقوه و معرفی هر چه بیشتر طراحی سایت به جامعه آماری موجود در بستر اینترنت می باشد .

 

توضیحات :

 1 - کلیه پرسنل فاواکو به عنوان کارمند دارای حقوق و مزایا می باشند و به صورت تمام وقت در این مجموعه فعالیت می کنند از این رو رقم قرارداد پروژه ها هیچ تأثیری در چگونگی اجرای شرح وظایف هیچ کدام از بخش های طراحی سایت نمی باشد .

2 - گزارش پیشرفت هر پروژه به صورت مجزا از طریق پیامک یا ایمیل برای کارفرما ارسال می گردد .

 3 - ثبت دامنه و اختصاص سرویس میزبانی متناسب با نیاز کارفرما و ایجاد سیستم ایمیل دهی از تعهدات فاواکو در قالب کلیه قرارداد های طراحی وب می باشد و این خدمات متضمن بار مالی مضاعف نیست  .

 

ratingValue4.8 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 7256