شیائومی یک روتر بی سیم جدید رونمایی کرد

شرکت شیائومی ساعاتی پیش در نمایشگاه CES 2017 از یک دستگاه شبکه جدید با نام Mi router HD رونمایی کرد. همانطور که از نام آن پیدا است، این دستگاه یک روتر بی سیم است اما با تفاوت هایی در مقایسه با سایر محصولات در این حوزه.

در ادامه با فاواکو همراه باشید : 

این روتر یک دستگاه پیشرفته است که چند صد دلار خرج روی دست تان خواهد گذاشت اما خیال تان را بابت داشتن بهترین تجربه در استفاده از شبکه وایرلس راحت می کند. شیائومی امیدوار است عملکرد خوب این دستگاه باعث شود خریداران برای خرید آن تشویق شوند.

این روتر در واقع یک روتر چهار در چهار چند کاربره MIMO است که سرعت تبادل اطلاعات در آن به 2600 مگابیت بر ثانیه می رسد و مجهز به چهار آنتن پرقدرت PCB است. هارد دیسک داخلی این روتر نیز فضایی به اندازه هشت ترابایت را در اختیارتان قرار می دهد.

این روتر دارای بدنه ای آلومینیومی است و علاوه بر برخورداری از ویژگی های استاندارد روترهای بی سیم امروزی، دارای قابلیت هایی مانند تهیه نسخه پشتیبان به طور اتوماتیک از همه دستگاه ها در خانه و ماشین است.

این روتر همچنین می تواند به طور اتوماتیک با پوشه دراپ باکس کاربر sync شود و امکان اتصال به سیستم صوتی Sonos را هم دارد. شیائومی در آینده قابلیت های بیشتری برای این روتر عرضه می کند.

این روتر تا پیش از بهار در چین در دو نوع یک و هشت ترابایتی و با قیمت های دویست و پانصد دلار عرضه می شود.

ratingValue4.8 worstRating 1 bestRating 5 reviewCount 524